تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات که دیگر نیاز هر کسب و کار جامعه ای را باید دانست به دلیل اینکه برای وب سایت ها و فضاهای اجتماعی نیاز مبرم و ضروری است.

و همچنین یکی از قوانین سئو محسوب می شود پس هر وب سایت و پیج در فضای مجازی بایستی یا خودشان که مهارت دارد یا به افراد و شرکتی دارای مهارت با قیمت مناسب بسپارند تا بتوانند در کسب و کار خویش یا در هر موضوعی موفق باشند .

نویسندگان وب همیار نیز در هر حوزه ای که بخواهید با قیمت مناسب و متناسب با دلخواه مشتری میتوانید سفارش تولید محتوای متنی دهید و می توانید قبل از سفارش به نمونه کارها مراجعه فرمایید و سپس قیمت پیشنهادی خودتان را ارایه نمایید و سفارش دهید .( تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات )

آیا تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات کتاب بهتر است یا محتوای متنی فضاهای مجازی ؟

تکنولوژی و فناوری اطلاعات به دلیل پیشرفت صعودی و دارای شیب صعودی بیشتری می باشد به همین دلیل امروزه دیگر افراد در این حوزه بیشتر گرایش به کتاب ندارند به دلیل اینکه پس از نوشتن کتاب که پس از چند ماه انتشار می باید.

و امکان ویرایش یک کتاب و به روز رسانی آن نیز حداقل شش ماه به طول می انجامد و کاغذ و برق و نیروی انسانی و غیره صرف می شود و خروجی بهتری نسبت به مقاله و محتوای متنی نداشته و به همین دلیل افراد زیادی دیگر روی به محتوا های متنی و مقاله های آموزشی در فضا های مجازی گشته اند.

ویژگی محتوا های متنی حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

 

تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات
تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

و این هم به دلیل اینکه مقاله های آموزشی و محتوا های متنی دارای ویژگی های منحصر به فرد برتری خود را در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات ثابت نموده که ویژگی ها عبارت اند از:

      _ صرفه جویی در وقت                                                    _صرفه جویی در مصرف کاغذ
      _امکان به روزرسانی سریع                                              _امکان دسترسی رایگان
      _امکان دسترسی در همه مکان ها                                   _صرفه جویی در نیروی انسانی و غیره

و ویژگی های بیشتری که باعث شده که خرید و مراجعه به محتوای متنی و محتوا های صوتی بیشتر از کتاب ها شده است و این هم بیشتر به این دلیل می باشد که افراد به وقت شان بیشتر ارزش قایل می باشند و به همین دلیل به دنبال این هستند که در مدت زمان کمتری و دسترسی رایگان بهترین مطالب را یاد بگیرند

بیشتر بخوانید :   تولید محتوا در حوزه سرگرمی

و این مورد در مورد تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات بیشتر احساس می شود چون در این حوزه در حد صدم ثانیه علم پیشرفت می شود و همه به دنبال حقیقت ناشناخته در سرتاسر جهان می باشند .

*محتوا های متنی در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات گسترده می باشد که عبارت اند از :

انواع محتوای متنی در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تولید محتوا در حوزه فناوری اطلاعات
تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

مقاله :

مقاله های وب سایت و فضای مجازی به دو دسته عمدتا تقسیم می شوند.

1. مقاله علمی

این مقاله توسط تحقیقات گسترده که بیشتر توسط دانشجویان ارشد و دکتری و استادان دانشگاهی ارایه می شوند و در وب سایت های معتبر مانند Google scholar , .. منتشر می شوند که عمدتا بایستی برای مطالعه آن مقاله ها ، هزینه ای را برحسب دلار پرداخت نمایید که این مقاله ها توسط افراد تحصیل کرده تخصصی استفاده می شود و کاربردی جز دانشگاهی و بورسیه گرفتن و در موارد بسیار کمی تولید ندارد .

2. مقاله آموزشی

این نوع مقاله ها در وب سایت ها قرار گرفته که بیشتر با نام های محتوای متنی آشنا هستیم و هر وب سایتی در آن حوزه ای که فعالیت دارد بر حسب آن محتوای متنی مورد نطر را تولید می نماید که روزانه حداقل ده میلیون نفر در وب سایت ها از این مقاله ها در وب سایت و پیج های دیگر بازدید و مشاهده می نمایند .

ویکی پدیا :

این نوع محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری بیشتر فعالیت دارد که شما میتوانید در هر حوزه ای که اطلاعات مبتدی و متوسط در مورد تاریخچه و غیره بدست آورید به ویکی پدیا مراجعه نموده و جستجو کرده و بدست می آورید .

کامنت :

اما شاید بپرسید کامنت چطور محتوای متنی در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات می باشد ؟

شما با مراجعه به هر چیج و وب سایتی در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی ، حتما اتفاق می افتد که یک مقاله نتواند به طور جامع آن زمینه را توضیح داده باشد و شما نیز مسایلی وجود دارد که شما کاملا قانع و قابل فهم نشده یا اصلا در آن مقاله اشره نشده است

و در قسمت کامنت که پشتیبانی 24 ساعته بایستی داشته باشند هر پیجی د فضای مجازی و وب سایتی مانند وب همیار که نیاز شما را در همان لحظه یا در حداقل زمان رفع نماید و شما میتوانید تمام سوالات خود و اشکال خود را به طور رایگان در همان پیج و وب سایت حل نمایید .شما می توانید از خدمات خرید کامنت برای سایت استفاده کنید .

بیشتر بخوانید :   تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد؟

و اما رسیدیم بر اینکه محتوای متنی در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات بایستی دارای چه ویژگی هایی باشد ؟( تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات )

ویژگی های تولید محتوای متنی در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

Generate content on Instagram3 1 min
تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات
 1. موضوع (Topic) :
  بایستی موضوعی انتخاب شود که دغدغه کاربران و افراد جامعه و حهان باشد و از کلمات کلیدی مرتبط با آن موضوع نیز انتخاب شود و اینکه موضوع تکراری نباشد و کپی از دیگر مکان ها نباشد و جذابیت و تازگی برای کاربران داشته باشد و این موضوع نیز برای اینکه جهانی بشود بایستی تعصب نداشته باشد و کاملا علمی و منطقی بایذ باشد .
 2. ایده پردازی :
  محتوای متنی در فضاهای مجازی و وب سایت ها ما زیاد داریم در سرتاسر جهان اما محتوای متنی که مستقیما به نیاز شما اشاره می دهد و قصد اصلی رفع نیاز کاربر باشد و نه اینکه مجبور و وادار به خرید و پرداخت هزینه ای باشد و اینکه نوع نوشته ای که بایستی از کلمات ساده و عامیانه و قابل فهم حتی برای افراد مبتدی باشد و متفاوت با مقاله های دیگر داشته باشد و از ایده های خلاقانه استفاده می شود .
  اگه نمیدونی محتوای متنی چیست اینو بخون
 3. تجهیزات :
  این حوزه تکنولوژی بایستی از تجهیزات و ابزاری در محتوای متنی خویش نام برده شود که رایج باشد و از ابزاری که امکان دسترسی به آن را اگر مخاطب نداشته باشد عوض اینکه کمک به مخاطب کرده باشد محتوای متنی ، مخاطب را ناامید می نماید .
 4. مخاطب شناسی :
  هر مدیری باید نسبت به خواسته های مخاطبان ، آن محتوای متنی را تولید نماید و حتی در مواردی به همان سبکی که مورد علاقه مخاطب می باشد درست شود چون اگر مخاطبی نباشد به طبع کسب و کاری در وب سایت و پیج نمی باشد و اینکه تولید هر محتوایی نیز بی فایده می باشد .
 5. منبع :
  در آخر که مخاطب برای اینکه اطمینان حاصل فرماید از مقاله آموزشی و اینکه به مطالبی که خوانده است مهر تایید و با اطمینان در حوزه خویش استفاده نماید ، منبع می باشد که برای مخاطبان از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد و حتی بسیاری کاربران نیز به محتوا های متنی بدون منبع حتی عنوان هایش را نمی خوانند پس موضوع بسیار مهم می باشد .
 6. ارزیابی عملکرد :
  پس از تولید و خوانده شدن توسط مخاطبان ، شما بایستی هر پرسش و انتقادی که مخاطبان ارایه می دهند ، با منبع مشخص و به درستی راهنمایی نمایید که اگر به درستی راهنمایی کرده باشید اطمینان داشته باشید که آن فرد نیز به افراد دور و بر خویش آدرس پیج و وب سایت شما را حتما خواهد داد که امتیاز مثبت برای شما خواهد بود .

در آخر به موضوعی که بیشتر در این مورد محتوای متنی در پیج و وب سایت در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات تولید می شود ، بخش بازاریابی می باشد که این هم به دلیل اینکه تکنولوژِی شدن همه کارها ، افراد به خرید اینترنتی نیز بیشتر روی آورده اند و به همین دلیل که پیج فروشگاهی و وب سایت های فروشگاهی که بیشتر شده اند که در این موضوع بازاریابی نیز به نکات زیر توجه فرمایید :

بیشتر بخوانید :   تکنیک بازنویسی محتوا

بازاریابی تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

 1. بررسی بازار :
  در حوزه بازاریابی شما بایستی نسبت به محصول تان ، بازار های خود را بیابید و اینکه از چه طریق با مخاطبان و چگونگی فروش آنها ، بیشتر و کمتر بودن ، فصلی بودن و نبودن و غیره بایستی انجام شود که نیازمند تحقیقات میدانی و اینرنتی می باشد.
 2. بررسی محصول :
  محصولی بایستی برای بازاریابی انتخاب نمایید که شما نیز آن را از هر لحاظ ( نه فقط از لحاظ اقتصادی بپسندید ) بپسندید و به صلاح مشتری ارایه دهید و در محتوای متنی خویش اجبار به خرید ننمایید و فقط شما باید در محتوای متنی خود غیر مستقیم و از فواید و عیب های محصول اشاره نمایید و اجازه به مشتری برای انتخاب خرید و خرید نکردن بکنید .
 3. بررسی رقیب :
  در محتوای متنی نیز نباید مارک و برند ها نام برده نشود که دردسر زیادی را می تواند به دنبال داشته باشد اما می توانید برند خود را با نام نبردن رقیب ها ، محتوای متنی خویش را ارایه مایید و از رقیب هایتان میتوانید آموزش هایی کسب نمایید و حتی ارتباط گرفتن با رقیب تان کمک زیادی به شما می نماید .
 4. روش شناسی :
  در آخر نیز با اشاره به روش های مختلف بازاریابی و که امروزه غالبا از طریق پیج فضای مجازی و وب سایت اعمال می گردد اشاره و انجام گرفته می شود در عین حال نیز جوابگو و خروجی خوب و بهینه نیز می دهد. ( تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات )

خب تقریبا می توان گفت که تمام مورد در مورد تولید محتوای در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات اشاره شد و نکته ی قابل توجه که در حرف آخر می باشد این است که عامل مهم برای موفقیت در این حوزه بایستی مسلط به زبان بین المللی یا همان زبان انگلیسی باشید

چون موضوع طرح شده ی شما شاید بای اولین بار در کشور باشد و شما باید برای تحقیق به سایت های خارجی سر بزنید و یا شاید در محتوای متنی نیز از کلمات انگیلیسی برای بدست آوردن کاربر هایی از کشور دیگر نیز انجام بدهید که کاری میتوان گفت دشوار می باشد .(تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات )

خیلی ممنون که تا آخر مقاله‌ی تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات همراه ما بودید و اینکه شما میتوانید تمام سوالاتی و انتقاد داشته باشید ارایه نمایید و در اسرع وقت و حداقل ترین زمان به پرسش های شما یا سفارشات تان پاسخ می دهیم .
موفق و سربلند باشد…..

سفارش تولید محتوای متنی

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کامران

سلام روز خوبیی رو داشته باشین ، ببخشن وجود من در حوزه موبایل کار میکنم آیا این بخش مربوط به تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات می باشد

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x