بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

شکی نیست که اینستاگرام در سه تا نرم افزار کاربردی و پرطرفدار جهان قرار دارد و دارای چندین نرم افزار جانبی داشته و در این مقاله می خواهیم بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام را در این مقاله شرح و بررسی نماییم پس با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام :

این ابزار هایی که در پایین معرفی خواهیم کرد بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام می باشد که می توانید با استفاده از آن استفاده از اینستاگرام برای شما راحتر میتونه باشه.

Fast Save :

insta save

زمانی افراد برای اینکه عکس و فیلم و ویدیو و یا هر چیز دیگری که از فضای مجازی (اینستاگرام ، یوتیوب و غیره) که ارکان اصلی آموزشی و کسب و کار اکثر مردم می باشد و تمام کاربران فضای مجازی با کپی کردن لینک و اجرای آن در تلگرام و واتساب و ذخیره در یکی از گروه ها یا اجرا و دانلود آن و ذخیره کردن در گوشی می توانستند نگهداری کنند.

اما امروزه این امکانات از برنامه های کاربردی یعنی اینستاگرام و یوتیوب و این طور نرم افزار ها ، و نمی توان به این روش قبلی دانلود و ذخیره نمود به همین دلیل نرم افزار فست سیو ( Fast save ) که استفاده از آن رایگان و ساده می باشد و می توانید به راحتی هر چیزی را از برنامه های کاربردی در هر زمینه ای دانلود و در گوشی تان ذخیره نمایید .

دانلود برنامه

Focalmark :

این برنامه یکی از مهم ترین و برنامه مکمل برای مدیریت اینستاگرام کاربرد دارد . امروزه که مدیریت پیج اینستاگرام دیگر به یک شغل حرفه ای تبدیل شده و کار تفریحی دیروز به کار حرفه ای و کسب و کار و آموزش تبدیل شده است پس نیاز به برنامه های مدیریت و برنامه های مکمل مدیریت نیاز دارید .

این نرم افزار برای اینکه استوری و پست شما بازدید بهتری ببیند و با پیج های دیگر مرتبط ارتباط برقرار نماید و با استفاده از این برنامه شما می توانید در هشتگ گذاری استفاده نمایید .

همانطور که می دانید هشتگ گذاری 40% تأثیر در پست و استوری شما می گردد و شناسایی بهترین هشتگ ها و پرطرفدارترین هشتگ ها ، یک کار حرفه ای می باشد که این آیکون به راحتی این امکانات را برای شما فراهم می گردد.


6 تا از بهترین اپلیکیشن ها برای ادیت عکس


Dubsmash :

 

بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام
بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

میتوان اقرار کرد که تمام کاربرانی که در حرفه ی ساخت کلیپ برای اینستاگرام و یوتیوب فعالیت دارند حتما از برنامه دابسمش استفاده می نمایند و این آیکون برای ساخت کلیپ با صدا های کارتونی اختصاص یافته است .

به دلیل اینکه موشن گرافیک کاری بسیار مشکل و بسیار هزینه بار می باشد و اینکه افراد به دلیل کاهش هزینه اما با خروجی بهتر اصرار می نمایند این آیکون به این عقیده کمک می کند و همانطور که بعضی از پیج ها پست و استوری های متفاوتی را با این نرم افزار می سازند و بسیار موفق می باشند.

بیشتر بخوانید :   تاثیر ویدیو بر سئو

و کار با این آیکون بسیار راحت تر از موشن گرافیک می باشد و کمک زیادی به پیج شما می کند .
بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام .

Clipmatic :

این آیکون یکی از تازه ترین ویژگی های بازاریابی و جلب توجه می باشد و اجرای آن با این برنامه عملی می شود . شما توسط این آیکون می توانید برای کلیپ هایتان زیرنویس اضافه نمود البته که علاوه بر متن شما میتوانید ایموجی نیز استفاده نمایید که تأثیر بسزایی در دیده شدن و جلب توجه برای کاربران ایجاد می نماید .

علاوه بر این شما می توانید هر کلیپی را با زبان اصلی با زیرنویس با هر زبانی برای کاربرانتان ارایه نمایید که تازگی و متفاوت بودن شما در بین پیج های دیگر نشان می دهد .


خرید کامنت برای سایت


Adobe Premiere :

premiere
بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

این برنامه را بایستی در کامپیوتر و لپ تاب بایستی استفاده نمایید و اینکه شما می توانید کلیپ هایتان را در کامپیوتر و لپ تاب نیز ادیت و هر امکاناتی را اضافه نمایید،
و در کامپیوتر نیز در پیج خود بارگزاری نمایید و این آیکون امکانات بیشتری نسبت به آیکون های گوشی دارد به همین دلیل بعضی از کاربران حرفه ای توسط این برنامه در کامپیوتر خود کلیپ را ادیت و می سازند .

Layout :

برنامه لی اوت در زمینه عکس می باشد . وقتی شما میخواهید استوری یا پست را از عکس هایتان بارگزاری بنمایید این نرم افزار این امکان را به شما میدهد،

که بتوانید با ارایه عکس های متفاوت به این برنامه ، عکس ها را به صورت حرفه ای ترکیب می نماید و یک عکس نهایی و نوعی استوری خاص و پست خاص به شما تحویل می دهد  و مانند تمام نرم افزار های ادیت عکس ، خاصیت چرخاندن را نیز دارد .

و اما باید گفت که این برنامه با اینکه امکانات ادیت عکس را نیز دارد اما امکانات کمتری و ابتدایی برای ادیت عکس برای شما فراهم می نماید و بیشتر در این زمینه تخصص نداشته و شما با ادیت کردن عکس هایتان با نرم افزار هایی که در ادامه به آنها اشاره می نمایم در این نرم افزار قرار بدهید .

Boomerang :

بومرنگ که پرطرفدار ترین برنامه در بین کاربران فضای مجازی می باشد و ویژگی منحصر به فردی داشته و دارا می باشد و برای ساخت کلیپ در گوشی ها استفاده می شود که علاوه بر اینکه ویدیو ها را می توانید،

توسط این برنامه ادیت نمایید شما می توانید با قرار دادن چندین عکس به این برنامه و انتخاب نمودن موسیقی مورد نطر ، یک کلیپ منحصر به فرد و یک محتوای جذاب برای کابر تحویل می نماید .

اضافه نمایم که بخشی از امکانات ای برنامه رایگان بوده و برای استفاده از امکانات بیشتر این برنامه بایستی مبلغی را پرداخت نمود .بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

Social Rank :

نرم افزار های جانبی اینستاگرام
بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

همانطور که از اسم این برنامه نیز مشخص است این برنامه برای مدیریت دنبال کنندگان خود در اینستاگرام کمک می منماید .که میتوانید در بین بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام باشد.

بیشتر بخوانید :   قالب پست اینستاگرام چیست ؟

این آیکون بر پایه جمعیت شناسی فالوور ها دسته بندی می نماید و اطلاعات عمیقی و دقیقی را ارایه می نماید و فهرست مختلفی را استخراج می کند و شما می توانید توسط این برنامه پست و استوری تان را در زمان مشخص و معین بارگزاری نمایید .

این برنامه برای شما مانند بورس و سایر کار های بزرگ ، نمودار را از زمان ابتدا تا آن روز برای شما استخراج نموده و شما می توانید طبق آن نمودار تمامی فعالیت تان را با برنامه ریزی و مدیریت بهتر اداره کنید و اینکه نرم افزار های دیگری نیز این امکانات را ارایه می نمایند اما این برنامه بسیار تخصصی و دقیق و عمیق این کار را انجام می دهد .

Rocket Social :

این برنامه مانند خرس برای شما عمل می کند . همانطور که بعضی از کسب و کار ها مقابل مغازه و جای دیگری خرس نمایشی یا عروسک نمایشی برای جلب توجه کسب و کار شان استفاده می کنند این نرم افزار نیز جلب توجه کاربران را انجام می دهد و با اتوماسیون خودکار و با راهکار های مناسب و معمولی نظر کاربران فضای مجازی را جلب می کند .

البته این نرم افزار توسط کاربران حرفه ای توصیه نمی شود و بایستی قبل از استفاده مشورت نمایید و علت را جویا شوید و ما فقط یک دلیل را برایتان در اینجا اشاره می کنیم که استفاده از این برنامه باعث می شود تا هکر ها به راحتی پیج شما وارد شوند و اختیار را از دستتان رهایی نمایند که یکی از خطر های بزرگ برای پیج شما به حساب می آید .

Follow Meter :

این نرم افزار با اینکه آمار جزیی اما بسیار کاربردی برای شما اریه می دهد و این هم اینکه کسانی را که شما آنها را فالو کرده اما آنها شما را فالو نکرده اند را شناسایی و علاوه بر این ، لایک و بازدید هر فالوور را از پست و استوری نمایش داده و جعلی و فعالیت و ارتباط فالوور شما را نشان می دهد .

پس می توانید توسط این برنامه پیج خودتان را از فالوور های جعلی و فیک رهایی می نمایید . که یکی از بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام  می باشد.

Snapseed :

اپلیکیشن ادیت عکس برای اندروید

این برنامه توسط شرکت گوگل ساخته شده است و اینکه در زمینه ویرایش عکس تخصص دارد و شما می توانید با این برنامه تمام جزییات یک عکس را تمام و کمال و به شکل منحصر به فرد ویرایش کنید .

این آیکون برای هر دو سیستم عامل ها مورد استفاده قرار می گیرد یعنی هم برای اندروید و هم برای IOS می توانند اسفاده نمایید .

Priime :

Snapseed عمدتا برای کاربران اندروید است و بسیاری از کابرانی که از سیستم عامل IOS را دارا هستند با این نرم افزار به راحتی کارهایشان ، با این نرم افزار دشوار می باشد ولی این آیکون Priime مختص برای کاربران IOS می باشد و پشتیبانی بهتری نسبت به اپلیکیشن های دیگری می نماید و در زمینه ویرایش عکس تخصص دارد .
بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

بیشتر بخوانید :   آنالیز twitter

Life Lapse :

این برنامه می تواند کلیپ های شما را به حالت آهسته یا به زبان تخصصی Slow motion یا stop motion تبدیل می نماید و با این کار ، کاربران می توانند جزییات محتوا را دقیق ببینند و تأثیر زیادی را برای دیده شدن محتوا کمک می نماید .

Sendible :

Sendible
بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

برنامه ای که نیاز دارید تا به شما بگوید که چه زمانی پست و استوری را بارگزاری کنید و چه زمانی با کاربران جواب بدهید و زمان بهتر این کار ها را به شما نشان می دهد و اینکه چه زمانی بیشتر فالو های شما آنلاین می باشند و آن زمان اگر پست و استوری شما وقتی بارگزاری می کنید بازدید بیشتری می کند .

این برنامه یکی از بهترین برنامه مدیریت اینستاگرام در زمینه زمان انتشار پست و استوری و همچین کار ها تخصص داشته و داراست و استفاده از این برنامه بیشتر برای برند های مشهور و کسب و کار های بزرگ توصیه می شود .
بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام .

Repost :

این نرم افزار فقط نقش واسطه کاربردی را اجرا می کند و اگر شما می خواهید پست دیگر را از پیج دیگر ، در پیج خودتان ارایه نمایید ، این برنامه که قانونی می باشد می توانید همان پست را به صورت کاملا مجاز در پیج خود بارگزاری و منتشر کنید .
اکثر این کار ها برای پیج های طرفداری و پیج های مشابه پیج معروف استفاده می شود .

بازدید اینستاگرام :

یک کلام برای بار آخر که شما را خسته نمی نماییم و این کلام در مورد بازدید اینستاگرام و تلگرام و واتساب و غیره می باشد . هیچ نرم افزاری نمیتواند این اطلاعات را برای کاربر بدهد که آخرین بار یا چه زمانی کاربری از صفحه شما بازدید نموده و پروفایل شما را چک نموده است ،

پس بیهوده دنبال این نوع نرم افزار نگردید اما با این همه نرم افزار هایی با این نام در پلی استور می باشد که با فیلتر شکن کار می کند اما این برنامه ها هم اطلاعات غلط به شما می دهد که باعث سو تفاهم برای شما و دیگران ایجاد می شود .

در آخر مقاله ی بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام میخوام یه جمله بگم : پس ” گشتم نبود و نگرد نیست “ در اینجا حرف آخر را به شما میگوید .

در این مقاله بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام هم برای کامپیوتر و هم برای گوشی های اندروید و ios شرح و بررسی کردیم و با این نرم افزار های جانبی نام برده شده می توانید به راحتی و به صورت حرفه ای پیج اینستاگرام را مدیریت و به اوج برسانید .

و اینکه خر سوالی نیز باز داشته باشید سایت وب همیار 24 ساعته همراه شما بوده و به سوالات های ابتدایی و حرفه ای شما پاسخ داده و پشتیبانی می کند .

تشکر از همراهی شما و تشکر از اینکه این مقاله را خواندید .
” سربلند و پیروز باشید “

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x