تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی

تکنیک های تند نویسی در تولید محتو

اگر شما تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی رو در قرن بیست و دو قرنی که همه چیز آن با تکنولوژی کار می کند و طبق تکنولوژی پیش می رود بلد نباشید از تولید محتوای متنی انبوه عقب می افتید.

و یکی از آنها ، تولید محتوای متنی می باشد و امروزه می توان به پردرآمد ترین شغل نیز اشاره نمود و دیگر مانند قبلا نیازی به کار کردن فیزیکی نمی باشد و با گسترش تکنولوژی ، دیگر شغل ها نیز تبدیل به زمینه هوش سوق داده می شوند . تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی از اهمیت بالایی برخوردار است.

تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی

تکنیک های تند نویسی در تولید محتو
تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی

اگر با شبکه های اجتماعی در ارتباط داشته باشید یا حتی در تلویزیون و رادیو یا در بنر هایی که در محیط بیرون نصب شده است چشم اندازی داشته باشید همان ها محتوای متنی می باشد و نویسنده ی آنها ، همان محتوا نویس ها می باشند و اما درآمد و کیفیت تولید محتوا بیشتر مربوط به این تکنیک و ترفند ها می باشند و هر شخص تولید کننده محتوا ، تسلط بر روی این تکنیک ها بیشتر باشد.

در نتیجه دارای درآمد بیشتر ( به دلیل ارایه محتوای بیشتر در مدت زمان کوتاه ) و کیفیت بیشتر ( به علت دانستن روش ) و هم نیز صرفه جویی در وقت می نماید که بیشتر در ادامه مقاله توضیح و بررسی خواهم داد و اما برای فهمیدن مهم ترین تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا تا آخر مقاله همراه باشید . اگه نمیدونید محتوای متنی چیه اول مقاله‌ی تولید محتوای متن چیست رو بخونید
( تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی )

نحوه عملکرد از لحاظ آناتومی در تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی :

مرحله اول :
از لحاظ آناتومی و پزشکی ، سرعت پردازش ذهن (1) خیلی بیشتر از سرعت خروجی از ذهن (2) و سرعت حرکات عضلانی دست و پا (3) می باشد.

سرعت پردازش ذهن انسان ها متفاوت می باشد و بعضی افراد شاید با یک بار خواندن تفهیم و پردازش می نمایند و بعضی از افراد با ده بار و عده ای دیگر نیز هزار با خواندن پردازش می نمایند و این ویژگی اصلی ترین ویژگی نمی توان شامل شد به دلیل اینکه هر که پشتکار بیشتری داشته باشد در این مرحله جلوتر می باشد و هر کس در زمینه های متفاوت تحقیق و علم بیشتری در زمینه های متفاوت داشته باشد در این زمینه نیز پیشتاز خواهد بود .

مرحله دوم :
سرعت خروجی ذهن به این معنی می باشد که شما باید از لحاظ ادبیاتی نیز قدرت جمله سازی برتر را دارا باشید و اینکه بتوانید با جمله ای که تولید می کنید با کاربر ارتباط برقرار نمایید . این مهارت باز برمیگردد به همان مطلب ذهن که باز برای افراد متفاوت می باشد و این مرحله بستگی به این دارد که افراد چقدر کتاب و مقاله های متفاوتی خوانده است که هر کس بیشتر مسلط باشد پس دارای جمله بندی بهتری را دارد .

بیشتر بخوانید :   5 تا از بهترین اپلیکیشن های ادیت فیلم برای موبایل

مرحله سوم :
سرعت حرکات عضلانی دیگر ارثی بودن و جله های عوام مانند را نداشته است و هرکس که بیشترین تمرین را داشته باشد در نتیجه بهترین سرعت را دارا خواهد بود . تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی


خرید کامنت برای سایت


فواید تکنیک های تند نویسی در تولید محتوای متنی  :

تکنیک تند نویسی

 1. سرعت کار :
  همانطور که در بخش مقدمه اشاره کردم سرعت در این شغل مانند همه ی زمینه های دیگر حرف اول را می زند و شما می توانید انتخاب کنید با سرعت تان که چقدر درآمد و چقدر در شغل پشرفته و مسلط هستید و مهم ترین مزیت به حساب می آید .
 2. افزایش بازده :
  هر چقدر که که تسلط بیشتر بر روی تکنیک ها باشد در نتیجه کیفیت محتوای متنی نیز بیشتر می باشد و با یکبار تولید محتوا برای شرکت ، در دیده شدن شرکت نیز تأثیر گذاشته شود پس نشان بر کیفیت محتوای متنی شما می شود .
 3. جذاب جلوه دادن :
  هر کس که در شغلش به نتیجه ای نرسد به طبع نیز ادامه ی آن شغل نیز برایش جذاب نخواهد بود و اینکه نتایج مطلوبی هم بدست نمی آورد و اگر توسط تکنیک ها ، تسلط بیابید می توانید نتایج بهتری را نیز بدست آورید و در نتیجه از شغل جذاب خود بهره ببرید .تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی

خصلت افراد مسط به تکنیک های تند نویسی :

 1. تمرکز :
  وقتی با یک موضوع مشخص برای تولید محتوا با آن موضوع خو گرفته و تمام ذهن درگیر می شود و در هر مکانی و جستجو و بهتری درباره این موضوع می نماید در نتیجه تمرکز بیشتری نسبت به موضوع می دارد و خروجی محتوا نیز با کیفیت تر می باشد .
 2. تمرین :
  یکی از مهمات هر زمینه ای است و در هر کاری تمرین مناسبی اعمال گردد در نتیجه در زمینه خویش حرفه ای می باشد پس در هر زمینه ای متناسب با آن زمینه تمرین نمود و تمرین های بیهوده ، فقط خسته می نماید و این افراد تمرین های ویژه را دارا هستند .
 3. هماهنگی عصب و عضله :
  این ویژگی دیگر بعد از چندین محتوای تولید شده بدست می آید و دیگر این شغل به عادت تبدیل شده است و دیگر سنگینی و فشاری احساس نمی شود و پس استرسی در کار ندارد .تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی
 4. انگیزه تحقیقات میدانی و مجازی :
  به طبع برای تولید و اختراع هر متنی باید دارای علم بیشتر بود و اینکه با تحقیق نمودن هم از طریق میدانی از افراد مختلف و همچنین از طریق مجازی با کشور های دیگر و شهر های دیگر می توانند با گستره ای علمی بیشتر محتوایی را تولید نمایند.
بیشتر بخوانید :   تولید محتوا در حوزه خبری

تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی :

تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی
تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی
 1. اقدام و عمل :
  برای اینکه این شغل برای بیشتر افراد دور کاری می باشد و در محیط خانه و یا محیط دنج و ساکت اعمال می شود بیشتر خستگی و استراحت و سهل انگاری هایی به سراغ آدم می آید و بایستی در این زمینه تصمیم هایی که گرفته می شود به تعویق نندازید و در اسرع موقع و جلو تر هر گونه تفریح و استراحی انجام شود .
 2. دارای برنامه منظم :
  در هر زمینه نظم وجود نداشته باشد به طبع شکست در آن زمینه نیز طبیعی و قابل پیش بینی می باشد و حتما دارای روتین و برنامه ای مشخص داشته باشید تا موظف به انجام کار در آن زمان باشد تا سفارشات و کار ها هم به تعویق نیوفته باشد و نیز زود تر به کار های دیگر دست یافت و در نتیجه سرعت کار بیشتر می شود .
 3. اطلاع از ساختار :
  همان گونه که هر نامه و مقاله ای دارای ساختار و نوع نوشته ها و ساختار آنها نیز متفاوت می باشد بایستی شما نیز یک ساختار کلی از محتوای متنی که می خواهید آن را تولید نمایید را داشته باشید و سپس یک ساختار دیگر را برای محتوای متنی خود یعنی عنوان بندی و غیره را طراحی کرده که بر اساس جلب توجه کاربر بایستی باشد ، اعمال کنید .
 4. ابتدا نوشته سپس ویرایش شود :
  همان طور که در امتحان ها و کنکورو کار های دیگر برای اینکه سرعت مان افزایش یابد همیشه توصیه می کردند که ابتدا تمام چیز هایی را که میدانی را بنویس و سپس در مورد دیگر سوالات فکر کن و یا ابتدا کار های خود را کامل انجام بدهید و سپس تصحیح بخش های ظرافتی را انجام بده.
  و بزرگان تولید محتوای متنی نیز اذعان دارند که ابتدا بایستی متن را بنویسید و سپس محتوای تولید شده را ویرایش نمایید که بر سرعت شما چندین مرتبه می افزاید .تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی


  سفارش تولید محتوای متنی


 5. محتوا را دسته بندی و مختصر کنید :
  دیگر صبر برای افراد بی معنی شده است افراد به دنبال آموزش و خواندن مقاله ای مختصر و کوتاه و اما با بازده بیشتر که نیازمند دسته بندی حرفه ای و مطالب مهم را عنوان کنید و سپس توضیح مختصر از ویژگی های مهم یا روش های مهم آن اشاره نمایید و متن نیز حتما دارای فهرست داشته باشد که در سهولت دسترسی کاربر به مطلب مورد نظر سوق دهد .
 6. وضیعت ساختاری :
  برای اینکه این شغل برای بعضی از افراد چند ساله خواهد بود باید وضیعت نشستن و قرار گرفتن و دست و گردن و کمر خود مراقبت نموده و تمام موارد ساختاری بدن در مقابل کامپیوتر و لب تاپ را دقت نمایند تا مشکلی برای جلوگیری از پیشرفت در زمینه خویش مانع نگردد . تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی

  سرعت در تایپ
  تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی
 7. جلوگیری از حشو گویی :
  حتما و باید محتوای متنی شما مرتبط با موضوع متن باشد و اگر از جملات اضافی و بیهوده استفاده نمایید به دیده شدن و محتوای متنی مورد نظر گوگل و کاربران نمی باشد که این یکی از عوامل اصلی سقوط محتوا های متنی می باشد و رک و راست سعی نمایید به اصل مطلب و توضیح اضافی نگردید و از پرت کردن حواس کاربر نیز جلوگیری نمایید .
 8. کلید های میانبر :
  این ویژگی به شما خیلی کمک می کند و در افزایش سرعت شما در تولید محتوا تأثیر مستقیمی می گذارد یعنی برای اینکه عکس یا مطلب سختی که بیشتر از آن استفاده می کنید می توانید آن را با کپی نمودن توسط کلید های میانبر ( Ctrl + C ) و پیست کردن آن توسط کلید های میانبر ( Ctrl + V ) می توانید افزایش دهید .
 9. سرعت تایپ :
  این ویژگی همان سرعت حرکات عضلانی می باشد که با تمرین تایپ که امروزه بیشتر با روش تایپ ده انگشتی ، بیشترین سرعت بدست می آوریم و در تسریع تولید محتوا نیز تأثیر مستقیم را اعمال می گذارد و شما می توانید آموزش روش تایپ ده انگشتی را در فضا های مجازی به راحتی آموزش ببینید .
 10. با خود رقابت کنید :
  سعی بر کپی نمودن مطالب ننمایید و یا کپی کردن نوع تولید محتوای دیگری نباشید و سعی بر این داشته باشید که برای خود سبک ای را ارایه کنید و با خودتان رقابت کرده و سبک تان را بهتر و بهتر نمایید و این طور می توانید بسیار سریع تر به اهداف و مقصد خود برسید و محتوای های متنی بهتر و عالی تولید نمایید طبیعی است که ابتدا عالی نباشد اما ماه به ماه یا سال به سال بهتر و بهتر می شود .

پدر علم کامپیوتر ( بابیچ ) روزی فکر این روزها را نمی کرد اما دیگر کار ها و مدارس و علم نیز به مجازی و وابستگی بیشتر به کامپیوتر دارد و به همین دلیل همه چیز دیگر نیازمند محتوای متنی و ربطی به هنری و ورزشی و خبری و غیره نمی باشد و به همین علت بررسی نمودن این موضوع تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی مهم به شمار می آید .

کلاس های تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی: 

فرادرس

و اما در مورد محتوا های پیشرفته نیز بایستی گفته شود که اینها یک هفته یا یک ماه و یا یک سال و یا چندین سال به تعویق به دلیل تحقیقات میدانی و علمی می باشند مانند ارایه پایان نامه و مقالات که با این روش ها نمی توان نتیجه ای گرفت.
و باید مرتبه علمی و مسلط به نحوه جستجو را دارا بود که اشاره نمودن به این نوع محتوا نیز خالی از لطف نمی باشد .

و باز خیلی ممنون که این مقاله ی تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی را خواندید و هرگونه سفارش و انتقاد و سوالی را با کمال میل پذیرا هستیم و افتخار می کنیم که اگر توانستیم در پیشرفت شما کاری یا اثر جزیی بگذاریم .
……آرزوی موفقیت……. وب همیار

بیشتر بخوانید :   چطوری کاور هایلایت استوری اینستاگرام بسازیم ؟
0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x