تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد؟

تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد

از روزی که چشم بر این دنیا گشودیم همه چیز را در جای خود دیدیم و نصیحت همه دانشمند ها و همه ی افراد با اینکه خودشون عمل نمی کنند ولی نصیحتشان برایمان این است که “بدون نظم نمیتوان به جایی برسید” پس ما در اینجا هستیم تا سوال شما در مورد (تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد؟)

تولید محتوا سرمایه ی اصلی هر سایتی هستش ولی چطور می شود که تولید محتوایی که میکنید در گوگل همیشه در صدر باشید.کمتر دیده شده یک سایتی چندین سال در صدر سایت باشند و این هم نیازمند نظم هستش.
طبق گفته های بزرگان نویسندگان تولید محتوا مانند یان کوم که اگر با هدفی که سایتتان را راه اندازی کردین و با برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت نداشته باشین باعث میشه که گوگل بفهمه که نظم ندارید و این برای یک سایت خوب نیست و طول میکشد تا در صدر و ترافیک اول باشد.
اگر وقت انجام این کار رو ندارید میتوانید از خدمات تولید محتوای متنی استفاده کنید.

به طور مثال اگر از زمانی که سایتتان رو راه اندازی کردین و در ماه اول 10 تا مقاله دادین و در ماه دوم 8 و در ماه سوم 11 و در ماه چهارم 4 تا این نشانه بی برنامه ای بودنتون رو نشون میده و نداشتن نظم در کارتون که معتقدم که اگر بتونید با برنامه تون اگر کراولر گوگل (ربات خزنده در سایت) رو عادت دهید که در هر ماه دو تا محتوای منظم و بهتر تولید نمایید و این ربات رو عادت بدین و باعث میشه که زود تر سایت شما رو ایندکس کند و بهتر از سایتی هستش که نامنظم و محتوا های بی کیفیت ارایه می دهند.

تولید محتوای منطم چه تاثیری دارد ؟

یه راه دیگه که در گوگل در صدر باشید که خیلی مهم هستش اینه که “باید در تولید محتوا غیر حرفه ای عمل کنید” خب این یعنی چه؟
توجیه شرکت گوگل فروش ادورز هستش و دنبال افراد غیر حرفه ای هستند یعنی با اینکه در کارتان حرفه ای هستین ولی در تولید محتوا به صورت غیر حرفه ای با کلمات متفاوت و تولید محتوایی که مخاطبین به آن نیاز دارند و اینکه قصد اصلی تون فروش نباشد و اول باید نطر مخاطبتون رو جلب کنید و با آموزش های رایگانی که  در صفحتان میزارید مشتری ثابت خود میکنید و اینکه اگر حرفه ای عمل کنید در گوگل , گوگل شما رو حذف یا به صفحات مرده میفرستد.

بیشتر بخوانید :   تاثیر تولید محتوا بر سئو

با تولید محتوای منظم و با برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت که اینها زیر مجموعه ی نظم هستن میتوان صفحات بیشتری در سایتتان ایجاد کنید و این باعث افزاش اعتبارتان در گوگل و در چشم مخاطبان قرار میگیرد.
دلیلی که بسیاری از افراد نمیتوانند این کارها رو انجام بدن تنبلی و اهمال کاری هستش که مقابله با این تنبلی راه های بسیاری رو براتون می آورم و توضیح میدم که با تمرین و ایجاد موقعیت هایی که میگم به راحتی در کارتان نظم رو افزایش بدید و حداقل در دو ماه میتونین تاثیرش رو در خودتون ببینید.خب در پایین راه حل های تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد رو در قالب 11 ترفند آورده ایم.

راه های رفع تنبلی و ایجاد نظم

تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد2

1)برنامه ریزی(کوتاه مدت) :

اساس رسیدن به اهداف خویش و راه اندازی کار خودت لازمه ی داشتن برنامه ریزی و در اولویت برای خود برنامه ریزی کوتاه مدت انجام بدید و ببینید از عهده ی حرفی که میزنین چقدر میتونین عملی کنین مانند اینکه بگین در این هفته دو تا مقاله میخوام بنویسم و این یک برنامه ریزی کوتاه مدت هستش و عملی کردن این باعث میشه که به برنامه ریزی بلند مدت میرسین.

2)برنامه ریزی (بلند مدت) :

ضرب المثلی که میگه که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود رو هر کسی گفته باید دانشمندی در دنیا معرفی کرد چون اگر تفسیر کنیم میبینیم که اهداف کوچکی که جمع می شود در یک یا دو سال بزرگترین سایت یا هر چیزی رو دارا هستین.مانند اینکه شما برنامه ریزی کوتاه مدت کردین که هفته ای دو تا مقاله بنویسین و برنامه ریزی بلند مدت این میشه که در سال با این برنامه ی من , 96 مقاله من در سایت خود بارگزاری میکنم و این باعث میشه در زمان مشخص که میزارید بهترین سایت و کار رو داشته باشین.

بیشتر بخوانید :   بازاریابی مجدد چیست؟

3)ساعت اداری :

تولید محتوا کاری است که موسس و کارفرما چون خودتون هستین پس برای کار خود اهمیت بزارید و ساعت اختصاصی برای خودتون بزارید که تایم کاری من فلان تایم هستش و این باعث میشه که مانند کارمندی یا دانش آموز یا دانشجو و … که ساعات مشخصی باید به سرکار یا دانشگاه و مدرسه بروند و در آخر می توانند با موفقیت مدرک تحصیلی و یا حقوقشان رو بگیرند شما هم زحمت این ساعات مشخصی که برای کار خود تعیین کنید میبینید .

4)اعلام عمومی :

کاری که برای خودتان انجام میدین رو باید طوری جدی بگیرین که اگر خانواده یا دوستانتان یا هر کسی که در آن تایم از ۀن وقت را میخوان باید بگید که سر کار هستم و ساعت کار مشخصی که دارید برای همه توجیه کنید که سرکار هستم و مزاحم نشوند.


ثبت سفارش تولید محتوای متنی با کد تخفیف 10% webhamyar


5)محیط :

اگر در اتاقتان یا در هر جایی که هستین باید محیطی رو ایجاد کنید که ذهنتان رو مدخوش چیز دیگری نکند و بتوانید محتوایی با کیفیت و بی ایرادی را تولید نمایید و اگر تا الان مناسب نبود آنرا عوض کنید که 30% در محتوایتان اثر گذار است.

6) همکاران جدی :

با همکارانی یا افرادی تعامل کنید که در کارشان جدی و دارای نظم هستند و این باعث میشود هر روز در کارتان جدی عمل کنید و در پیشرفتتان اثر گذاری بیشتری را میزارد .

7) تیم تولید کننده محتوا تشکیل دهید :

تیم

در بخش هفتم از مقاله تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد به تیم اشاره کنیم. اگر به دور و بر خود نگاهی کنید کاملا درک میکنید که کار تیمی بهتر و زودتر به اهداف خویش می رسند تا کار فردی ولی باید دقت کنید همونطور که در مورد قبلی گفتم تیمی جدی و منظم که برای یکدیگر مانند کوهی تکیه گاه شوید .

8) فراگیر باشید :

خودتان رو علامه دهر که یعنی اینکه خودتان رو دانشمند و همه جیز تمام نبینید و از کتاب ها و سایت های دیگر و تجریات دیگر هم باید برای یادگیری استفاده کنید تا محتوایی جامع برای مخاطب ارایه دهید که در این صورت بسیار جلب توجه بسیاری بدست میاورین.

بیشتر بخوانید :   تولید محتوا در حوزه سرگرمی

9) تنبیه :

با برنامه ریزی که  برای خودتون انجام دادین اگر با اهمال کاریتون اگر نتونستین انجام بدین مثل یک اداره برای خود عمل کنید و اضافه کاری برای کار خود در روز های بعدی اعمال کنید.

10) رقیب :

با در نظر گرفتن رقیبان حقیقی که همان برای تولید محتوا سایت ها هستن باعث جدی بودنتون رو در کارتون افزایش میده و با موفقیت خویش در جلو زدن آنها هم انگیزه ی زیادی بدست میاورین.

11) ذهن انعطاف پذیر :

 

در اخرین بخش ترفند های تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد میخواهیم به ذهن انعطاف پذیر بپردازیم. باید در هر کاری که انجام میدهید و یا کاری که شروع میکنید انتظار موفقیت مطلق نداشته باشید و پذیرش بازخورد های منفی رو هم باید داشته باشین ولی این بازخورد ها نباید در اراده ی خویش تاثیر منفی بگزارد و باید با دید مثبت نگاه کنید با اصلاح کردن محتوا و اراده قوی ادامه بدین.

از کجا تولید محتوا یاد بگیریم ؟
شما برای این کار متوانید از آموزش های حرفه ای سایت فرین آکادمی استفاده کنید که در آموزش تولید محتوا هیلی خوب کار کرده اند و جواب سوال تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد رو هم در این آموزش ها میگیرید.

خب فکر کنم یازده موردی که نام بردم که اگر اینها را خرد کنید تقریبا 40 تا موضوع رو براتون جمع بندی کردم که جامع یاد بگیرین  و بتونید با این راهکار ها در کارتون که بیشتر در راس تولید محتوا توضیح میدم , موفق باشید و این همه توضیح دادن در این مقاله با اینکه کافی نیست و همونطور که میدونین در مورد نظم که چندین جلد کتاب داریم پس در ر کاری برای سرانجام رسیدن خوش باید دارای نظم و نداشتن اهمال کاری حداقل در آن کار .پس نگران نباشید اگر وقت کافی برای این کار ندارید میتوانید از خدمات نویسندگان با تجربه و سئو کار در حوضه تولید محتوای متنی استفاده کنید.

خب باز به آخر مقاله تولید محتوا منظم چه تاثیری دارد رسیدیم ممنون که تا آخر مقاله با من بودید و آرزوی موفقیت برای تک تکتون.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x