قالب پست اینستاگرام چیست ؟

پست اینستاگرام

هممون دلمون میخواد که صفحه پروفایل اینستاگرام جذاب به نظر بیاد ولی متاسفانه برای طراجی اون دست به کار نمیشیم. اگر شما هم تنبل هستید اصلا نگران نباشد چوت سایت هایی هستند مانند وب همیار که راه چاره را برای شما میزارن.
در این مقاله موضوعی با مضمون ” قالب پست اینستاگرام  چیست ” را بررسی میکنم ، با من همراه باشید.

قالب پست اینستاگرام چیست ؟

اگر برای شما تعریفی عمومی و عام به کار ببرم این است که قالب پست در اینستاگرام به منظور افزایش کسب و کار و افزایش بازدید و در آخر نتیجه باعث محبوبیت و مشهوریت برند و افزایش فروش خواهد شد اما این قالب لازمه ی چه چیزی است و بایستی چه ویژگی داشته باشد ؟
میخواهم موضوع را برایتان از مبتدی تا تخصصی شرح بدهم .

نگاه چند بعدی بر قالب پست اینستاگرام :

قالب پست اینستاگرام چیست ؟

1) اول از همه اینکه اگر مقاله قبلی را خوانده باشید یا همان بازاریابی درونگرا و برونگرا متوجه خواهید شد که در هر دو بازاریابی ما بایستی قالب داشته باشیم چه در بنر که جزوه بازاریابی برونگرا به حساب می آید و چه در فضای مجازی مانند اینستاگرام.

2) دوم اینکه قالب پست یکی از ابزار های مهم بازاریابی است و غیر قابل انکار برای همه افراد و شرکت های بزرگ است و اتخاب نوع قالب و تم مشخص ( ادامه مقاله توضیح خواهم داد ) ، نشان دهنده ی شخصیت شماست .

ویژگی قالب پست اینستاگرام و مزایا :

نظم :

-آیا میدانید چرا قالب پست در نظر میگیریم ؟
-آیا فقط به خاطر زیبایی قالب را ساعت ها طراحی میشود ؟

اینها شبهاتی هستند که همه ی افراد دارند و لی علت اصلی طراحی پست برای اینستاگرام یا در دیگر جای ها را نمیدانند .

به طور مثال برای کسب و کار خود میخواهید قالب پست اینستاگرام طراحی کنید ، باید نظم رو رعایت کنید یعنی شماره تلفن و نحوه ارتباط آسان تر راهنمایی شود و سهولت در سفارش و سپس اهداف دیگر تعریف می شود مانند سلیقه و دلنشین بودن و جذاب به نظر آمدن که در ادامه نیز توضیح می دهم.

بیشتر بخوانید :   تولید محتوای آموزشی

جذابیت :

اینستاگرام تمپلیت

بیشترین علتی که موجب می شود که شما را به عنوان فروش محصول و خدمات انتخاب مینماید ، جذابیت پست های شما میباشد. کاربران اول از همه به زیبایی و شیک بودن اهمیت خاصی می دهند و اگر با دیدن پست ، اگر برایتان جذاب نظر آمد دنبال کرده و حتی به دوستانتان نیز حتی انتقال می دهید و مشتریان به صورت زنجیرباف افزوده خواهد شد و فروش نیز در نتیجه این اعمال بیشتر می شود.


مقاله ای در مورد چرا اینستاگرام مهم است؟


تصاویر :

از تصاویری و یا قالب هایی که اکثریت با آنها یادگار خوبی دارند مانند اینکه اگر قالبی قدیمی در قالب پست اینستاگرام خود بیارایین و جلب توجه افراد میان سال و افراد پا به سن گداشته را بدست می آورید یا قالب کارتونی برای افراد جوان  و کودک و اینکه هر محصولی که برای هر رده سنی ساخته می شود باید نوع قالبتان مهم و ماندگاری باشد که تاثیر بسزایی در کسب و کارتان میزارد.

سهولت دسترسی :

این مورد زیر مجموعه شماره یک است و اینکه بعضی از کسب و کار ها آنقدر به جذابیت توجه میکنند و آن را نیز ایجاد میکنند ولی در قالب شان نشنه ای از نحوه سفارش و شماره تلفن و بخش ارتباط را نگذاشته یا کم رنگ است و بسیاری از افراد که حوصله پیدا کردن و کاوش کردن برای پیدا کردن نحوه سفارش نداند و باید توجه یکسان نسبت به جذابیت و نظم و جذابیت و همچنین سهولت مشتریان داشت.

خب تا الان تمام موارد مبتدی در مورد اینکه “قالب پست اینستاگرام چیست ” را برایتان توضیح داده شد و حالا به سطح نرمال را بررسی کنیم.

انواع قالب پست اینستاگرام :

  1. قالب مسافرتی ( Travel Template )
  2. قالب نقل قول ( Quotation Template )
  3. قالب محصول ( The product Template )
  4. قالب مجله ( Journal Template )
  5.  قالب مد و فشن ( Fashion Template )
  6. قالب شیوه زندگی ( Life style )
  7. قالب ورزشی ( Sport Template )
  8. قالب لوگو ( Logo Template
بیشتر بخوانید :   9 نکته از امکانات واتساپ + معرفی واتساپ بیزینس

اینها پر طرفدارترین و پر کاربرد ترین قالب های موجود در فاضی مجازی و البته اینستاگرام است.

امروزه شاهد قالب های آماده در سایت های مختلف می باشیم و اینکه بسیاری میپرسند که آیا اینها بهتر است یا نه ؟

من در این مورد اظهار نظر نمیکنم و فقط مزایا و معایب قالب های آماده را برای شما شرح میکنم و اینکه ما در سایتمان عوض اینکه قالب های آماده را از دیگر سایت ها کپی کنیم ، توسط سلیقه شما و نسبت به کسب و کار های موجود شما قالب هایی را طراحی میکنیم با هزینه های کاملا به صرفه و اینکه میتوانید در بخش خدمات نیز نمونه کار ها و هزینه مربوط را مشاهده بفرمایید.

مزایا قالب آماده :

اینستاگرام

1.صرفه جویی هزینه
2.صرفه جویی در زمان
3.افزایش سرعت در کسب و کار
4.داشتن نظم
5.اظمینان از استایل
6.اطمینان از استاندارد و قالب ( عمودی بودن و افقی بودن )

معایب قالب آماده :

1.شباهت داشتن با سایت های دیگر
2.ساپورت نشدن همه ی نیاز های شما
3.با مشکل موجه شدن هنگام کار با قالب در صورت آشنا نبودن با نرم افزار

خب اینها هم در مورد قالب های آماده که امروزه جر و بحث های زیادی در بین افراد ایجاد می شود و من هم فقط تعداد کمی از مزایا و معایب مهم و قابل مفهوم برایتان توضیح دادم.

خب در موضوع “قالب پست اینستاگرام چیست ” در بخش تخصصی باید چیز هایی را بدانید.

قالب :

قالب یا اسم دیگر به نام طراح گرافیکی است که این اثر از هنر نشات گرفته است و اینکه در دانشگاه ها نیز این موضوع مانند مشتق که برای همه ی رشته های ریاضی و فیزیک و شیمی اهمیت داشته را دارد و آنها میتوانند با استفاده از قالب مناسب احساسات و تفکرات را منتقل و حتی میتوانند آنها را بدست آورند .

مانند تمام رشته ها که به شکل صنعتی و به فکر کسب در آمد افتاده اند رشته های هنر نیز با طراحی های گرافیکی خود دیگر رشته ها را به بازاریابی در بهترین نوع خود به دعوت به عمل می آیند و دیگر مانند گذشته هنر را در تابلو های نقاشی مشایعت نمیکنیم .

بیشتر بخوانید :   بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

نرم افزار های طراحی گرافیکی :

نرم افزار اینستاگرام

1.فتوشاپ (Photoshop )
2.افترافکت
3.ایلاستریتور
4.Inshot
5.VSCO
6.Lightroom

اینها فقط تعداد کمی از نرم افزار های طراحی گرافیکی است که تعدادی از اینها در مقاله های قبلی توضیح داده شده است.


فروشگاه خرید قالب اینستاگرام وب همیار


حوزه “قالب پست اینستاگرام چیست ” تنها مربوط به بازاریابی و هنر نمی شود بلکه برای حوزه روانشناسی نیز کاربرد دارد و اینکه میتوانند با قالبی بهتر با محتوای خویش چه به صورت تصاویر و ویدیو یی و غیره میتوان احساسات را کنترل یا حتی تغییر داد.

در سخن آخر اینکه طراحی پست اینستاگرام را هر کسی بلد نمی باشد و بایستی کسی که از استاندارد ها و کسب و کار ها اطلاع کافی را داشته باشد میتواند در این زمینه فعالیت کند و برای کثال عرض میکنم که باید فردی که ادعای طراحی پست اینستاگرام را داشته باشد بایذ بداند که اینستا برای قالب های مربعی بهینه شده و فایل های عمدی نیز باعث بهتر دیده شدن نیز موجب می شود .

if you want to make something for yourself , you have to make a template for yourself “

این سخنی از والتر هنریک گوستاو لوین (Walter H .G .Lewin) که همه با اسم دکتر لوین اسطوره میشناسند و مدرس دانشگاه MIT (موسسه فناوری ماساچوست ) و در یکی از مقاله های خود در سال 2003 میلادی و در جلسات خود که شبانه روزی در MIT سال ها در UWTV در سیاتل واشینگتن و همچنین در فضای مجازی که اکثرا بیشتر فیلم هایش در کانال You tube میتوان یافت ، با اینکه فیزیک دان است اما این سخنش ،سخنی فراگیر است و زندگی افراد زیادی را با این جمله تغییر داده و باعث نتیجه دادن کارها می شود.

خیلی ممنون باز تا همراه مقاله با عنوان “قالب پست اینستاگرام چیست ” همراه بودید و باز مانند مقاله های دیگر میتوانید تمام نظرات و انتقاد های شما را شنیداریم با ” آرزوی سربلندی بر تک تک تان ” و امید وارم برایتان مفید واقع شود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x