بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام

اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام

شاید یکی از مهمترین موعضلات مردمی که از اینستاگرام استفاده میکنند مدیریت آن می باشد. پس برای رفع این مشکل باید از بعضی از اپلیکیشن ها و سایت هایی کاربردی استفاده کرد که این کار را برای ما راحت می کند. ما در این مقاله به بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام می پردازیم

جایگاه اینستاگرام:

در عصر حال حاضر همان قرن بیست و یکم کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که در عصر تکنولوژی در اپلیکیشن پرطرفدار اینستاگرام نباشد . اینستاگرام که چند سالی هستش که در بخش کسب و کار فعال شده و درآمد های بسیار زیادی کسب کرده و یا افرادی یا موسسه هایی که تعدادشان نیز بیشتر است ، کسب کرده اند.

و اما این بازار جهانی اینترنتی مانند تمام بازار های دیگر یا مانند تمام بخش های دیگر نیازمند مدیریت است و این کار توسط اپلیکیشن ها انجام می پذیرد و ما در این مقاله بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام را توضیح خواهیم داد پس تا آخر مقاله همراه باشید .

 مدیریت اینستاگرام یا نتورک مارکتینگ :

واژه ی مدیریت که در فضای حقیقی مربوط به تمام کارها می شود چه از کوچک و بزرگ شامل می شود و این کار ها نیز در فضای مجازی (Instagram) نیز شامل می شود .

در اینستاگرام چه از کار های کوچک مانند زمانبندی بارگذاری و تا کار های بزرگ که همان تولید محتوا است ، مدیریت نامیده می شود  که نیاز به برنامه های کاربردی اینستاگرام دارد و در این مقاله میخواهیم برایتان اپلیکیشن های کار های کوچک و کار های بزرگ را معرفی نماییم .در ادامه مقاله 15 اپلیکیشن کاربردی اینستاگرام برای مدیریت هر چه بهتر اینستاگرام کمک می کند بهتون معرفی خواهد شد.

اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام :

VSCO :

اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام VESCO

این یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام و پرطرفدار ترین اپ مورد نظر در اینستاگرام است . این اپلیکیشن مورد استفاده برای دو عامل اندروید و Ios مورد استفاده قرار می گیرد .

این برنامه برای ادیت عکس ها استفاده می شود در حدی که عکس های بی کیفیت را به عکس های جذاب تبدیل می نماید و اینکه این برنامه تنها ده افکت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است و برای استفاده از امکانات بیشتر این برنامه ، بایستی هزینه ای تقریبا 19/99 دلار پرداخته شود . نکته قابل توجه برای استفاده از این اپلیکیشن این است که تمام عکس هایی که با این برنامه ادیت می شوند کاربران هشتگ VSCO را قرار می دهند و این تاثیر پرطرفدار بودن این برنامه را نشان می دهد .

بیشتر بخوانید :   تاثیر ویدیو بر سئو

Snapseed :

این اپلیکیشن را برای ویرایش سریع مورد استفاده می گیرد که به عبارتی در ایران به این اپلیکیشن عکاسان با نام ادیت سرپایی شهرت دارد . این برنامه توسط شرکت گوگل ساخته شده است و ویژگی ممتاز این برنامه به ادیت تمام جزییات عکس است .
این برنامه چون از فرمت RAW در گوشی های موبایل پشتیبانی می کند به همین دلیل وقتی عکاسان یا کاربران کامپیوتر و لب تاپ در دسترس ندارند میتوانند توسط این برنامه در گوشی موبایلشان ادیت کنند.

ویژگی منحصر به فرد این برنامه در حذف عنصر مزاحم در عکس ها را به خوبی انجام می دهد و بسیار حرفه ای این کار را نجام می دهد و برای کاربران توصیه می شود برنامه snapseed رو که این یکی از اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام را تست نمایند .

A COLOR STORY :

اپلیکیشن کاربردی اینستاگرام a color story

این اپلیکیشن دو نوع است که نسخه تجاری در این بخش مورد توجه است . این برنامه برای دو نسخه اندروید و IOS  مورد استفاده قرار میگیرد و این برنامه مانند برنامه های دیگر فقط تعداد محدودی از امکانات خویش رایگان است و برای استفاده از امکانات دیگر بایستی هزینه ای به عیار 24/99 دلار پرداخته شود .
نوسط این برنامه میتوانید سلیقه خودتان را برای ساختن افکت مورد نظر چه برای صفحه شخصی تان یا برای صفحه کسب و کارتان ایجاد نمایید .

Priime :

یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام که متاسفانه فقط برای سیستم IOS طراحی شده است و این برنامه ویژگی منحصر به فرد این است که عکس های متحرک را ادیت نماید بدون پایین آوردن کیفیت عکس .
این برنامه هیچ امکاناتی رایگان نداشته و برای استفاده از امکانات این برنامه باید هزینه ی 2/99 دلار هزینه شود تا از امکانات کامل استفاده شود و با استفاده از هوش مصنوعی که در این برنامه وجود دارد میتواند کاربر را به طور کامل راهنمایی کند و خروجی بهتری را تحویل بدهد.

Layout from Instagram :

این اپلیکیشن دارای دو ویژگی منحصر به فرد در فضای مجازی (اینستاگرام) دارا است
اولین ویژگی آن در لایه بندی تصاویر کاربرد زیادی داشته و نیز دارد و شما میتوانید با انتخاب کردن چندین عکس ، میتوانید تصاویر لایه بندی بدست آورید

دومین ویژگی نیز طراحی قاب های متفاوت برای تصاویرتان در نطر گرفته است و میتوانید قب مخصوص نسبت به عکس تان انتخاب یا طراحی نمایید و اینکه مانند برنامه های دیگر مدیریت اینستاگرام برای استفاده از امکانات کامل شان بایستی هزینه ای پرداخت کنید.

وب سایت و برنامه Promo Republic :

Promo Republic

وب سایت رسمی برای ادغام تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد . توسط این وب سایت می توانید تصاویر مختلفی را انتخاب کرده و محتوای مورد نظر را با آن ادغام کرده و یک محتوایی با کیفیت بدست می آید .
ویژگی دیگر این وب سایت ، دارای 99/999 قالب برای تصاویر مورد نظرتان طراحی کرده و میتوانید استفاده کنید و ویژگی مهم دیگر این وب سایت این است که شما میتوانید توسط برنامه آن ، تمام کار ها را نیز در گوشی تان انجام نمایید البته که به عنوان مکمل مورد استفاده قرار میگیرد .
وبسایت Promo Republic یکی از بهترین سایت و اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام می باشد.

بیشتر بخوانید :   بهترین نرم افزار های جانبی اینستاگرام

Sendible :

یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام برای مدیریت اینستاگرام sendible هست.که به دلیل اینکه روش آماری را نسبت به زمانبندی و نحوه انتشار پست های مختلف ، پاسخ دادن به دنبال کنندگان و همکاری با تیم های مختلف و برای آنالیز گزارش های تحلیلی استفاده می شود .
این برنامه مشخص می کند که چه زمانی بیشتر افراد آنلاین هستند و شما میتوانید با انتشار پست خود ، بازدید بیشتری می شود که به کسب و کار های اینترنتی بسیار تاثیر گذار است .

Follow Mater :

توسط این برنامه مشخص می شود که افرادی که شما آنها را فالو می کنید ولی آنها شما را فالو نمی کنند را نشان می دهند و میتوانید فالوور های خود را که افرادی را که به پیج شما اهمیت نداده را دریابید و حذف نمایید . این برنامه کی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام می باشد.

Repost :

repost

توسط این برنامه که از محبوبیت بیشتری برخوردار است ، شما میتوانید محتوا هایی که پیج های دیگر طراحی نمودند را توسط این برنامه که مجاز است میتوانید مجددا پست را در پیج خود بارگذاری کنید.
و کاربران که از روش های متفاوتی برای پست کردن مجدد پست های دیگر پیج ها انجام می دهند احتمال غیرقانونی را داشته و دارد ولی توسط این برنامه که از اینستاگرام تایید شده است میتوانید مجددا پست های دیگر را پست نمایید .

Iconosquare :

توسط این برنامه ، اطلاعات دقیقی در مورد فالوور ها را می دهد یعنی آنالیز میکند و اطلاع می دهد که در بازه ی زمانی فلان ، فالوور های شما آنلاین می باشد و بازدید و لایک بیشتری را برخوردار است .
علاوه بر این اطلاعات فالوور های فالوور شما را نیز در اختیار شما قرار می دهد .

Hootsuite :

با این برنامه شما میتوانید اکانت های خودتان را مدیریت کنید و تا 3 اکانت رایگان می باشد ولی بیشتر از 3 عدد اکانت ، باید هزینه ای پرداخت نمایید و اطلاعات آنالیز دقیق و ارسال منظم پست را در اختیار شما قرار داده و میتوانید به راحتی توسط این اطلاعات اینستاگرام خود را مدیریت نمایید . Hoostsuite یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام می باشد.

بیشتر بخوانید :   قالب لایه باز چیست ؟

Clipmatic :

این برنامه مخصوص سیستم های IOS است و رایگان نمی باشد و شما میتوانید با پرداخت هزینه ای حدود 5 دلار میتوانید در ویدیوتان زیر نویس اضافه نمایید . پس اگر ویدیویی انگیلیسی یا به هر زبانی از فیلم خوشتان آمده و قصد پست کردن آن را دارید و اینکه مفهوم را برای کسانی که آن زبان را نمی دانند این برنامه با اضافه نمودن زیر نویس کمک بسیاری در ویو زیاد در ویدیو تان می گذارد .

Boomrang :

Boomrang app

یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام بومرنگ می باشد که به شما این امکان را می دهد شما میتوانید توسط چند عکس مرتبط یک ویدیو یا همان فیلم متحرک که همان GIF نامیده می شود را در اختیار شما قرار می گیرد و نحو استفاده این برنامه برای مبتدی انجام می شود .

Life Lapse :

برای دو سیستم اندروید و IOS استفاده می شود و اینکه یه کمی از برنامه بومرنگ پیچیده است و علاوه بر اینکه شما تصاویر تان را انتخاب می نمایید می توانید بر روی آن آهنگ مورد نظر را استفاده نمایید و ویدیو خاص در اختیار شما قرار میگیرد .
توجه داشته باشید کیفیت ویدیو ی شما مرتبط با کیفیت عکس ها بستگی داشته و هر چه عکس های شما کیفیت بیشتری داشته باشد ویدیو خروجی شما با کیفیت تر است و اینکه این برنامه برای ویدیو های آهسنه یا همان Stop motion کاربرد زیادی دارد.

Inshot :

این برنامه نیز که در مقاله های قبلی کامل و دقیق و نحوه استفاده آن را برایتان توضیح داده شده است میتوانید از این لینک ببینید. .

بایستی یک شبهه را برای کاربران عزیز نیز شفاف سازی شود و در مورد برنامه بازدید اینستاگرام که هیچ برنامه ای نمیتواند این ویژگی داشته باشد چون برنامه اینستاگرام این قابلیت را برای کاربران ایجاد نکرده و اینکه در پلی استور یا در جاهای زیادی این برنامه را تبلیغ می کنند کاملا نادرست و غلط می باشد و با پرداخت هزینه ای هیچ اطلاعات درست برای کاربران ارایه نمی کند و بنابه اطلاعیه اینستاگرام فعلا برنامه ای با این ویژگی موجود نمی باشد .

در این مقاله 15 برنامه در مورد بهترین اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام را برایتان بررسی و نام برده شد و شما میتوانید به راحتی و به طور تخصصی پیج شخصی یا پیج کسب و کار تان را مدیریت نمایید و کم و کسری را احساس ننمایید.
خیلی ممنون که تا آخر مقاله‌ی اپلیکیشن های کاربردی اینستاگرام با ما همراه بودید و اگر پیشنهاد و نظر و شبهه ای نیز داشته باشید میتوانید به کمک ما حساب باز کنید .
موفق و سربلند باشید….

5 2 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
نیما

سلام توی اپلکیشن های کاربردی ، اپلیکیشن vsco خیلی کاربردی و مهم هست

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x