تولید محتوا در حوزه گردشگری

تولید محتوا در حوزه گردشگری

تولید محتوا در حوزه گردشگری یا همان به اسم بین المللی ، توریسم ( Tourism ) یکی از بزرگترین و جزو ده کسب و کار موفق جهان می باشد و وب سایت ها و برنامه های متعددی برای این عنوان ارایه می شوند و این نوع کسب و کار را با نام صنعت گردشگری نیز می خوانند .

تولید محتوا در حوزه گردشگری

اموزه با تکنولوژی بودن تمام کار ها ، تمامی آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری و غیره بایستی دارای وب سایت داشته باشند تا در این حوزه موفق باشند چون اغلب افراد قبل از مسافرت و مهاجرت و غیره ابتدا در اینترنت در مورد همان شهر یا کشور جستجو می نمایند و سپس با انتخاب یکی از شرکت ها و آژانس های مسافرتی برای سفر خویش ، اقدام می کند .

اما آژانس ها و شکرت های گردشگری باید اقداماتی برای راحتی و جذب مشتری ها انجام بدهند که تا در این حوزه موفق شوند که همه دنبال این اقدامات هستند که ما در این مقاله برایتان گردآوری نموده ایم و در ادامه مقاله با ما همراه باشید . همچینین می توانید تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات رو ببینید .

تاثیر تولید محتوا در حوزه گردشگری

تولید محتوا در حوزه گردشگری

آیا میدانید تمام اقدامات که برای موفق در این حوزه ، لازمه ی داشتن محتوای متنی میباشد که محتوای متنی که در هر مقطع و برای شهر و کشور متفاوت ، بایستی متفاوت باشد

و همانطور که میدانید هر کاری برای به نتیجه رسیدن نیز باید به متخصص آن حوزه بسپرد که گروه وب همیار در حوزه سفارش تولید محتوای متنی تخصص داشته و دارای نمونه کار ها در وب سایت و با پیشنهاد قیمت توسط شما آماده ارایه خدمات به شرکت ها و آژانس های مسافرتی و غیره می باشد . ( تولید محتوا در حوزه گردشگری )

اقدامات برای جذب مشتری با تولید محتوا در حوزه گردشگری

طراحی وب سایت در حوزه گردشگری

در مقاله برایتان توضیح دادم که باید به دلایل مجازی بودن تمامی کارها،شما نیز برای عقب نماندن از جهان تکنولوژی ، داشتن وب سایت امری ضروری می باشد و اما تنها داشتن وب سایت ساده به کمک شما نمی آید و وب سایت باید طوری طراحی شود که متناسب با حوزه سایت شما هم باشد یعنی با ورود به سایت ، شخص متوجه شود همان جایی که می گردد همین جا می باشد

بیشتر بخوانید :   تکنیک های تند نویسی در تولید محتوا متنی

و اگر هم به شهری که میخواست ، توسط طراحی بی نظیر وب سایت شما به شهر های دیگر نیز نظر بکند که اگر با طراحی بی نظیرتان این کار را انجام بدهید شما به اولین قدم موفقیت رسیده اید و این را هم به شما هشدار بدهم که بازدید کننده فقط 10 ثانیه برای انتخاب وقت می گذارد و اگر در این مدت زمان جالب نبیند از وب سایت شما بیرون می آید .

تولید محتوای متنی در حوزه گردشگری

از کلمات استفاده شده در وب سایت تان تا مقاله ی نوشته شده در سایت ، همه ی آنها جزوه محتوای متنی می باشد و اینکه اغلب افراد فکر میکنند که تولید محتوا فرقی نمیکند و تأثیری برای وب سایت نداشته که به کلی در اشتباه هستند چرا ؟

جواب این سوال راحت می باشد و اینکه
آیا شما لحن صحبت تان همه مواقع یکی می باشد ؟
آیا آیا شما میتوانید بدون کلام منظورتان را به فرد مقابلتان منتق نمایید ؟
کدام بازاریابی را می شناسید که بدون کلام می تواند فقط با استفاده از تصاویر ، تمام مفهوم خود را به فرد مقابل منتقل نماید؟

تمام این سوالات استفهام انکاری می باشد و به عینا می توان گفت که حوابشان نه خیر می باشد و محتوای متنی اگر 100% کارها را برای جدب مشتری و بازدید نکند هم اما 99.5% کارها را این محتوای متنی اعمال می کند و در ادامه توضیح خواهم داد که تولید محتوای متنی نیز باید چگونه باشد و باید توسط چه کسانی نگارش شوند .( تولید محتوا در حوزه گردشگری )

گستردگی بودن :

تولید محتوا در حوزه گردشگری
تولید محتوا در حوزه گردشگری

 

صنعت گردشگری بر خلاف دیگر کسب و کار ها ، به دلیل چندگانگی بودن خدمات و اینکه به دلیل اینکه حال افراد با ارتباط بودن با این صنعت خوب می شود و ایجاد کننده خاطره برایشان رقم می زند بسیار مهم و حایز اهمیت می باشد . (  تولید محتوا در حوزه گردشگری )

گستردگی به معنای اینکه وقتی فردی برای سفری که به شهر دیگر نماید باید سفر ها به سه یا بیشتر رنکینگ دسته بندی شوند.
به عنوان مثال برای سفر به فلان شهر دارای سه قیمت داشته باشید :

اولی طلایی که هزینه رفت و برگشت و دارای ماشین اجاره ای و کافی شاپ و ناهار و غیره و هزنه های تفریحی هم ارایه شود که برای مشتری وسوسه انگیز خواهد بود ولی به دلیل اینکه خاطره خوبی از سفر خواهد داشت و به فکر تفریح لاکچری و هر چه زیبا تر هستش شک نداشته باشید افرادی دنبال همچین رنکینگ هستند و اعتبار شما را افزایش خواهد داد .

بیشتر بخوانید :   تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

دومی نیز نقره ای خواهد بود که به ترتیب ازایه خدمات کمتر نسبت به اولی یا همان طلایی می باشد
و سومی نیز یک سفر ساده که همان برنز می باشد و با این نوع نامگذاری دیگر شرکت و یا آژانس شما دارای تیکه کلام مربوط به خود را خواهد داشت .( تولید محتوا در حوزه گردشگری )

این سه اقدامات بالا گردآوری شده از تمام تجربیات و تمام سایت های معتبر می باشند که خلاصه ای از آنها می تواند شما را در کارهایتان به مقدار کمی کمک نماید و افتخار این را داشته باشیم

که سهمی در پیشرفت کارتان را درا باشیم و اینکه شما میتوانید تمام اقدامات مربوط به تولید محتوای متنی خود را به ما بسپارید تا به راحتی به کار های دیگرتان برسید و با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بهتر برایتان ارایه دهیم و از نظر محتوای متنی تان راحت باشید . ( تولید محتوا در حوزه گردشگری )

تولید محتوای متنی در حوزه گردشگری :

نویسنده تولید محتوای متنی

نویسنده در این حوزه باید ویژگی تخیلاتی و فردی سفر دوست باشد و این ویژگی ها توجه داشته باشید که باید بعد از تسلط بر سیو و قوانین تولید محتوای متنی می باشد و اینکه طوری شهر یا کشور یا محل مورد نظر را توصیف بکند که فرد بازدید کننده را محو و غرق در آن مکان بنماید و طوری مبهوت شود که فرد بازدید کننده گمان نماید که چه شهر و کشور و یا مکان مورد نظر چه قدر زیبا می باشد .

نویسنده تولید محتوای متنی نیز نباید تمام منظور خود را منتقل نماید و بایستی به صورت بازاریابی درونگرا و یا همان به صورت به طور غیرمستقیم که یعنی قصد مستقیم جذب مشتری نباشد و با توصیف آن مکان ، فرد بازدید کننده با خواندن آن محتوای متنی تبدیل به مشتری بشود و تماس بگیرد و پیگیر شما بشود .

معرفی کامل

تولید محتوای متنی در حوزه گردشگری

محتوای متنی بایستی از مکان مورد نظر به طور کامل معرفی بنماید چه از شرایط آب و هوایی و رسم و رسومات اشاره نماید و دین مردم و تمام کمال ارایه نماید تا بازدید کننده مقاله تان اطمینان حاصل نماید که شما شناخت خیلی زیاد به آن مکان دارید و میتواند اطمینان نماید

ولی توجه داشته باشید که از هر موضوع مانند شرایط آب و هوایی که توضیح می نمایید کمی مختصر باشد تا شما بعد از سفر نیز بایستی شما حرفی برای گفتن داشته باشید و برای تکمیل محتوای متنی تان ، توضیح بدهید که برای مشتری نیز بسیار جذاب خواهد بود .

بیشتر بخوانید :   تکنیک بازنویسی محتوا

مراسمات

برای هر مکانی که معرفی نمایید حتما شهر هایی در روزهای خاصی رسم و رسوماتی را دارا می باشند که شما با معرفی آن شهر دارای زمان مشخصی برای سفر داشته باشید تا مشتری هایتان را به آن مراسم ها نیز برسانید که بسیار جذاب خواهد بود و این فرقی ندارد به مذهبی بودن و یا کنسرت و غیره.
مانند جشن رقص در ترکمنستان یا مراسم عزا در مشهد و …

خب همانطور که می دانید تمام کلمات و نحوه نگارش در محتوای متنی تان بسیار حایز اهمیت بوده و شما میتوانید با سپردن به افرادی که بایستی :

  1. تسلط کامل بر کلمات سئو
  2. تسلط کامل بر نحوه نگارش
  3. دارای تجارب مختلف

توجه داشته باشید در فرانسه به صنعت گردشگری ، تورنِر ( Turner )  می گویند و این را برای افراد ثروتمندی که قصد مسافرت به جاهای دور را دارند و هزینه بیشتری را صرف می نمایند و این نوعی متفاوت بودن را برای آنها امکان می سازند که این همان عنوانی بود که برایتان ارایه نمودم که برای سفر های خویش رنکینگ طلایی و نقره ای و برنز انتخاب کنید .

و اما اینکه نگاهی نیز به سازمان جهانی گردشگری بندازیم :

[ مجموعه فعالیت های فرد یا افرادی که به مکانی غیر از مکان عادی زندگی خود مسافرت یا حداقل یک شب یا حداکثر یک سال در آنجا اقامت می کنند و هدف از مسافرت آنان نیز گذراندن اوقات فراغت است البته اهداف نظیر اشتغال و کسب در آمد شامل آن نمی باشد ]

این بحث امروزه بیشتر و بیشتر به اهمیت رسانده است چون دو سال می شود که کرونا باعث یک جا ماندن افراد کرده است و افراد میتوان گفت عطش مسافرت رفتن را دارا هستند و پیشنهاد میکنم هر چه زودتر این اقدامات را انجام بدهید.

به نتیجه مطلوب و زودتری خواهید رسید و تذکر آخر هم اینکه حتما توجه داشته باشید که خدمات خود را به هیچ وجه بزرگ نکرده و شما فقط ویژگی مکان مورد نظر و امکانات خویش را بشمارید تا افراد به میل خویش به شما پیشنهاد و دنبال شما باشند  و در کارتان میتوانیم تولید محتوای متنی خود را در اختیارتان بگذاریم .

خیلی منون که تا انتهای این مقاله ی تولید محتوا در حوزه گردشگری همراه ما بودید موفق و سرفراز باشید .

 

5 2 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 Comments
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
نرگس

من در میخوام تولید محتوا در حوزه گردشگری برام انجام بدین . از کجا باید سفارش بدم

فرزانه

بسیار مقاله خوب و جامعی بود ، دستتون درد نکنه که درباره تولید محتوای متنی در حوزه گردشگری پرداختین

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
4
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x