تولید محتوا در حوزه هنری

تولید محتوا در حوزه هنری

در ابتدای این مقاله باید اول در مورد ساختار محتوای متنی در حوزه هنری و سپس به اهمیت تولید محتوا در حوزه هنری می پردازیم .

تولید محتوا در حوزه هنری :

استراتژی ساختار متن (TSS) ناشی از تحقیق است که نشان می دهد محتوای اکثر متون با استفاده از یک ساختار سلسله مراتبی سازمان یافته است. اطلاعات ارائه شده بالاتر در ساختار محتوای یک متن به یادآوری بهتری نسبت به اطلاعات ارائه شده در ساختار محتوای پایین متصل است (Meyer، 1975). مایر و همکارانش دریافتند که ساختار سلسله مراتبی متون در یک یا ترکیبی از دو یا چند ساختار متنی خاص قرار دارد:

. مقایسه
. علت و معلول
. مشکل و راه حل
. توالی
. شرح

این ساختارهای متنی برای سازماندهی هر متن بدون در نظر گرفتن ژانر (به عنوان مثال ، روایت) یا محتوا (به عنوان مثال هنری، علوم ، مطالعات اجتماعی ، رویدادهای جاری ، ورزش) مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی تولید محتوا در حوزه هنری :

تولید محتوا در حوزه هنری
تولید محتوا در حوزه هنری

در متون گویا مانند تاریخ ، می توان رویدادها را با استفاده از ساختار علت و معلولی درون یک توالی از وقایع بررسی کرد و هنگام خواندن یک متن داستانی و هنری ، معمولاً از دانشجویان در مورد اخلاق داستان یا عملکرد شخصیت های اصلی سوال می شود. این ایده ها را می توان با استفاده از یک مسئله و راه حل و یا عدسی علت و معلول بررسی کرد.

بیشتر رمان ها ، بخش های کتاب درسی و مطالب کوتاه ممکن است حاوی توصیفاتی از وقایع و توالی های تو در تو در دلایل و پیامدهای رویداد باشد و اینکه استراتژی ساختار متن با سالها تحقیق طراحی ، توسعه و اصلاح شد.

پس از شناسایی اولیه پنج ساختار متنی ، مایر و همکارانش تحقیقات دیگری را در مورد اینکه خوانندگان خوب و چگونه اطلاعات را به یاد می آورند انجام دادند (میر ، برانت و بلوث ، 1980). آنها دریافتند كه خوانندگان خوب می توانند با استفاده از سیگنالهای موجود در متن ، ایده های مهم را انتخاب كرده و خلاصه كنند.

این خلاصه به آنها کمک کرد تا اطلاعات مهمتری را پس از مطالعه بخاطر بیاورند. پس از ایجاد این الگو ، مداخلات جدیدی برای بررسی اینكه آیا كودكان در پایه های ابتدایی از آموزش استراتژی شناسایی كلمات علامت گذاری ، نوشتن یك ایده اصلی با استفاده از ساختار متن و یادآوری اطلاعات بیشتر بهره مند می شوند ، توسعه یافت. میر و همکاران ، 2002 ؛ میر و همکاران ، 2010 ؛ ویلیامز و همکاران ، 2005).( تولید محتوا در حوزه هنری )

یکپارچه سازی استراتژی ساختار متن در طول دستورالعمل ها

برخلاف رویکردهای کتاب درسی و روشهای مشاهده شده در کلاس ، TSS در هر متن در هر درس ELA ، علوم و مطالعات اجتماعی ادغام شده است. رویکرد تزریق شده توسط TSS در مرحله بعدی با نکات برجسته ای ارائه می شود که تقابل های مهم با عمل کنونی را نشان می دهد:

1. برنامه ریزی نحوه ترکیب ساختارهای متنی مرتبه بالاتر برای هدایت دستورالعمل ها (به نمونه صفحه برنامه ریزی در زیر مراجعه کنید)

2. دانش پیش زمینه را فعال کنید و در مورد برخی از ویژگی های جالب متن بحث کنید از جمله ذکر این نکته که ممکن است یک مقایسه ، علت و معلول ، و یا یک مسئله و راه حل در متن وجود داشته باشد.

3. واژگان را از قبل آموزش داده یا آموزش دهید ، تعاریف و مثالهایی ارائه دهید.

4. پیش نمایش متن – متن را کم رنگ کنید ، عنوان ها را بخوانید و / یا بخشهایی از متن را بخوانید. این فعالیت ها ممکن است به صورت یک گروه بزرگ ، گروه کوچک ، قرائت مداوم در سکوت یا ترکیبی از سازماندهی کلاس انجام شود. از جمله جستجوی کلمات علامت گذاری و یادآوری به کودکان باشید که ممکن است برخی مقایسه ها ، علل و معلول ها و مشکلات و راه حل ها وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید :   تولید محتوا چیست ؟

5. در مورد انتخاب ایده های مهم هنگام خواندن ، نوشتن یک ایده اصلی ، ایجاد استنباط و نظارت بر درک مطلب ، دستورالعمل های منظم و مارپیچی را بگنجانید. در زیر هر مرحله با جزئیات بیشتری شرح داده شده است.(تولید محتوا در حوزه هنری )

با استفاده از ساختارهای متن ، استنباط ایجاد کنید :

تولید محتوای متنی در حوزه هنری
تولید محتوا در حوزه هنری

اگر این متن شامل اطلاعاتی در مورد مشكلی است كه حل شده است ، می توان از مخاطبان خواست كه علت را بر اساس راه حل پیشنهادی استنباط كنند. به عنوان مثال ، مشکل این بود که نهنگ ها در اقیانوس منجمد شمالی در حال مرگ بودند و راه حل پیشنهادی جلوگیری از شکار نهنگ ها بود.

آیا می توانید با توجه به راه حل پیشنهادی علت این مشکل (یعنی منقرض شدن نهنگ ها) را استنباط کنید؟ واضح است که علت از بین رفتن نهنگ ها شکار است و هیچ عامل دیگری مانند آلودگی وجود ندارد.

با استفاده از ساختارهای متنی بر درک مطلب نظارت کنید :

باز هم می توان دانش آموزان را راهنمایی کرد تا حافظه خود را متصل کرده و از ساختار متن برای بررسی درک مطلب استفاده کنند. به عنوان مثال ، آیا می دانم مشکل چیست؟ آیا می دانم علت این مشکل چیست؟ چگونه مسئله حل شد؟

یک چرخه کامل از چرخه آموزشی ELA در پیوست ارائه شده است. اطلاعات اضافی در مورد چگونگی استفاده از ساختارهای متن مرتبه بالاتر (به عنوان مثال ، مقایسه ، علت و معلول ، مسئله و راه حل) .

چه زمانی و کجا باید از استراتژی ساختار متن استفاده کنم؟

دستورالعمل TSS بر هدایت بسیاری از فعالیتهای ترویج درک مطلب با استفاده از یکی از ساختارهای متنی پیچیده تر و مرتبه بالاتر (مقایسه ، علت و معلول ، مسئله و راه حل) متمرکز است. بنابراین ، برنامه های TSS از ساختار متن برای راهنمایی در انتخاب ایده های مهم ، نوشتن یک ایده اصلی ، تولید نتیجه گیری ، نظارت بر درک مطلب و نوشتن استفاده می کنند. این بدان معناست که ساختار متن را می توان در اوایل هر محتوای متنی معرفی کرد زیرا مطالب خواندنی در ابتدا پیش نمایش می شوند و در طول درس در هر مرحله. این باعث می شود مخاطبان ساختار حافظه خود را متصل کرده و با استفاده از اتصالات منطقی ارائه شده توسط ساختارهای متنی درک کنند (به عنوان مثال ، علت این مسئله چیست؟ آیا راه حل علت را برطرف می کند؟).


سفارش تولید محتوای صوتی


آیا باید از سازمان دهندگان گرافیک استفاده کنم؟

تولید محتوای متنی هنری
تولید محتوا در حوزه هنری

همانطور که بازدید کنندگان ایده های اصلی را تکمیل می کنند ، شما ممکن است استفاده از یک سازمان دهنده گرافیکی زوج را در نظر بگیرید. لطفاً توجه داشته باشید در زیر سازمان دهندگان گرافیک استفاده شده در دستورالعمل TSS گزارش شده در مطالعات تحقیقاتی که در بالا گزارش شد:

علاوه بر این ، توجه داشته باشید که سازمان دهندگان گرافیک قبل از نوشتن ایده اصلی در هنگام انتخاب ایده های مهم استفاده می شوند. این ارتباط منطقی و یک ایده اصلی قوی را که مهمترین اطلاعات موجود در متن را گزارش می دهد ، ارتقا می بخشد.

خب ساختار تولید محتوای متنی در حوزه هنری در بالا ارایه شده و بسیار تخصصی می باشد و بایستی یک شرکت و افراد متخصص به تولید محتوی در این حوزه اقدام بفرماید که وب همیار در این حوزه نیز مانند دیگر حوزه ها تخصص داشته و میتوانید با تماس با ما و هماهنگی و ثبت سفارش میتوانید تولید محتوای متنی را در این حوزه به ما بسپارید . در ادامه به اهمیت محتوای متنی در حوزه هنری می نماییم .

بیشتر بخوانید :   انواع اینفوگرافیک و چگونگی انتخاب آنها برای تولید محتوا

قبل از این باید اشاره نمایم که محتوای متنی با اینکه در این حوزه به مقدار کم و در مقادیری هم به مقدار زیاد باشد اما تنها چیزی که بسیار در این حوزه مانند دیگر حوزه ها مهم می باشد که آن هم کلمات استفاده شده می باشد . خب تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

زبان ابزاری قدرتمند است. و کسی این را بهتر از هنرمندانی نمی فهمد که متفکرانه از متن برای بیان بیانیه و بیرون کشیدن احساسات استفاده می کنند. این هنرمندان با استفاده از متن به عنوان وسیله ارتباطی اصلی در بیان هنری خود ، حروف ، اعداد و کلمات را به عنوان وسیله اصلی خود برای بیرون کشیدن پیام خود به جلو می کشانند.(تولید محتوا در حوزه هنری )

البته ، متن و هنر برای قرن ها در هم آمیخته شده اند – به نسخه های خطی روشن با قرون وسطی ، با تصاویر دقیق آنها فکر کنید. اما اوضاع در قرن بیستم واقعاً اوج گرفت. وقتی هنرمند سورئالیست ، مگریت ، معروفاً “Ceci n’est pas une pipe” را نوشت. (“این لوله یک لوله نیست.”) در سراسر نقاشی خود ، متن را به نقشی اصلی در درک کار منتقل کرد.

کوبیست ها ، مانند ژرژ براک ، همچنین به دلیل گنجاندن متن در آثار هنری خود ، اغلب کیفیت گرافیکی آن را برجسته می کردند.

از دهه 1960 به بعد ، گروهی از هنرمندان به طور فزاینده ای متن خود را در هنر خود متمرکز کردند. از پیش بینی گرفته تا بوم ، مجسمه ها تا نقاشی های دیواری عمومی ، همه کاره بودن – و قدرت – کلمه نوشته شده بیننده را مجبور به تأمل می کند.

بازی هوشمندانه کلمات ، فعالیت سیاسی ، تخریب تبلیغات و اختصاص فرم فقط برخی از ویژگی های مشترک هنر متن قدرتمند است. به پایین بروید تا کمی بیشتر در مورد اساتید پیشگام این حرکت هنری بدانید.

ما به 8 هنرمند متن نگاه می کنیم که با استفاده از کلمات ، حروف و اعداد به هنر خود معنا می بخشند.( تولید محتوا در حوزه هنری )

8 هنرمند در حوزه تولید محتوا هنری

باربارا کروگر (BARBARA KRUGER) :

در آثار هنرمند مفهومی آمریکایی باربارا کروگر از عبارات جذاب و جذاب برای استفاده از تصاویر برای به چالش کشیدن ایده های قدرت ، هویت و جنسیت استفاده شده است. با پخش تیترهای خبری پرشور یا شعارهای تبلیغاتی ، کار او بیننده را مجبور می کند درک خود را در مورد اینکه چگونه این رسانه های سنتی ادراک ما را منحرف می کنند کشف کند. “من با تصاویر و کلمات کار می کنم زیرا آنها توانایی تعیین اینکه ما چه کسانی هستیم نیستیم.”

2. جنی هولزر (JENNY HOLZER)

JENNY HOLZER
JENNY HOLZER

جنی هولزر که در دهه 1980 ظهور کرد ، به دلیل پیش بینی هایش که از فناوری جدید آن زمان استفاده می کرد ، مشهور است. کار او در 1982 در میدان تایمز نیویورک از LED برای پخش پیام های خود برای مخاطبان گسترده استفاده کرد. مضامین تکراری در کارهای او دردسرهای زندگی مدرن و همچنین مسائل مربوط به دین و جنسیت است. او با استفاده از زبان مستقیم و غالباً در کنار هم قرار دادن عبارات تکان دهنده ، مردم را مجبور به مقابله با موضوعات اجتماعی می کند. ( تولید محتوا در حوزه هنری )

3. ED RUSCHA :

Ed Ruscha که از دهه 1960 فعال است ، اغلب به عنوان یک هنرمند پاپ طبقه بندی می شود. مستقر در لس آنجلس ، کارهای او طنزهای زندگی در ساحل غربی را جلب می کند ، و اغلب متن را بر روی الگوهای رنگی روشن ، پر جنب و جوش یا زمینه های دراماتیک و سینمایی قرار می دهد. روشا همچنین به دلیل آزمایش در رسانه های غیرمعمول مشهور است ، از شربت شکلات گرفته تا خون در کارهای هنری خود استفاده کرده است.

4. کریستوفر وول (CHRISTOPHER WOOL)

بیشتر بخوانید :   تولید محتوای صوتی چیست ؟

کریستوفر وول که در نیویورک و مارفا ، تگزاس واقع شده است ، بیشتر بخاطر مجموعه متنهای سیاه خود که روی بومهای سفید نورد شده است و در دهه 1980 تولید می کرد ، شهرت دارد. در حقیقت ، کار او اکنون در آخرالزمان ، در بیش از 26 میلیون دلار در سال 2013 در کریستی فروخته شد. نامه های جسورانه ای که به عنوان استنسیل اجرا می شدند ، از نقاشی های دیواری بود که پولی در شهر نیویورک می دید.( تولید محتوا در حوزه هنری )

5.بروس نائومن (BRUCE NAUMAN) :

هنرمند چند رسانه ای ، بروس نائومن ، با نصب ویدئو ، اجرا ، مجسمه سازی و عکاسی کار می کند ، اما سنگین ترین کارهای او مجسمه های سبک نئون است. با تمرکز بر معناشناسی ، کار او غالباً بر این نکته متمرکز است که چگونه تغییرات جزئی در کلمات می توانند تأثیر اساسی بر معنا بگذارند. نانسی اسپکتور ، سرپرست مسئول گوگنهایم در نیویورک ، می نویسد: “خود ادراک – مواجهه بیننده با بدن و ذهن او در رابطه با شی art هنری – می تواند به عنوان موضوع کار ناومان تفسیر شود.

“6.مل بوچنر (MEL BOCHNER) :

MEL BOCHNER
MEL BOCHNER

مل بوچنر ، هنرمند مفهومی ، از دهه 1960 فعالیت خود را آغاز کرده و اقداماتی را آغاز کرده است که اکنون امری مسلم است ، مانند استفاده از دیوارهای گالری به عنوان بوم برای کارهای وی. بوچنر که یک هنرمند کاملاً متنوع است ، با نقاشی ، هنر نصب و عکاسی کار می کند. نقاشی های اصطلاحنامه او مترادف همپوشانی اجرا شده در رنگ های رنگین کمان را نشان می دهد ، در حالی که سایر قطعات اغلب یک کلمه را می گیرند ، که برای اثر تکرار می شود.(تولید محتوا در حوزه هنری )

7.استیو پاورز (STEVE POWERS) :

استیو پاورز ، هنرمند سابق گرافیتی ، که به آن ESPO نیز می گویند ، در سال 2000 خود را وقف هنرهای تمام وقت استودیویی کرد ، اما ریشه های او هنوز در کارهایش می درخشد. او با نشان دادن تأثیر از نقاشی با نشانه های پرنعمت ، از کلمات کلیدی هوشمندانه ای هم در نقاشی های دیواری عمومی و هم در استودیوی خود استفاده می کند. پروژه او نامه ای عاشقانه برای شما او را با همکاری هنرهای نقاشی دیواری فیلادلفیا بیش از 50 نقاشی دیواری پشت بام را در فیلادلفیا دید. Powers که غالباً هوس انگیز و قابل تأمل است ، با یک پیام نشاط آور ، تاریخچه تبلیغات نقاشی فیلادلفیا را بازی می کند.

8. بن عین (BEN EINE) :

بن عین در حالی که از نویسنده نقاشی دیواری غیرقانونی به هنرمند معتبر تبدیل شد ، در سال 2010 پس از اهدای یکی از نقاشی های خود به رئیس جمهور بریتانیا ، دیوید کامرون ، به شهرت جهانی رسید. او مرتباً در فضاهای داخلی و فضای باز کار می کند ، کلماتش اغلب در امتداد یک سیستم شبکه ای شکسته می شود.( تولید محتوا در حوزه هنری )

در این مقاله بصورت تخصصی درباره تولید محتوا در حوزه هنری پرداختیم و باز نیز در این حوزه به دلیل اینکه هنری می باشد و افراد هنری نیز بسیار باظرافت می باشند و بایستی محتوای متنی به کار برده شده باید باظرافت و دارای کلمات کلیدی مربوط به این حوزه داشته باشد و وب همیار با پذیرش این نوع سفارش در این حوزه ، به شرکت ها و افراد هنری کمک نماید و شما میتوانید در بخش سفارش ، قبل از سفارش با ارتباط با ما و عنوان نمودن حوزه ی خود یعنی تولید محتوا در حوزه هنری سفارش دهید .

خیلی ممنون که تا آخر مقاله ی تولید محتوا در حوزه هنری همراه ما بودید موفق و سربلند باشید.

سفارش تولید محتوای متنی

شاسد بخولنید:

تولید محتوا در حوزه خبری

تولید محتوا در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تولید محتوا در حوزه گردشگری

تولید محتوا در حوزه سرگرمی

 

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمد

سلام میشه سفارش محتوای متنی هنری برای یک سال با شما قرارداد ببندیم یا فقط ماهیانه باید باشه؟

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x