نحوه ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا

ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا

مهمترین چیزی که می توانید به مخاطبان خود ارائه دهید ارزش است. که میتوانید بهترین نوع ارزش یعنی ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا استفاده کنید

ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا

در عصر رسانه های اجتماعی فعلی ما ، مصرف کنندگان کارهای زیادی را برای بازاریاب انجام می دهند. بیشتر اوقات ، آنها به دنبال اطلاعات خود می گردند تا در مورد اینکه آیا خرید یک محصول به صرف وقت و هزینه آنها است ، نظر دهند.

شما به عنوان یک بازاریاب می توانید مواردی فراتر از یک محصول یا خدمات را به مخاطبان خود (و مشتریان وفادار) ارائه دهید. هنگامی که شروع به پیاده سازی بازاریابی محتوا در استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی خود می کنید ، ارزش دوبرابر ارائه می کنید. اما این چیه؟

تاثیر بازاریابی محتوا 

بازاریابی محتوا نوعی بازاریابی است که شامل ایجاد ، تولید و به اشتراک گذاری محتوا (مانند پست های اجتماعی ، مقالات وبلاگ ، فیلم ها ، تجربیات ، دوره های آنلاین یا رویدادها) است که در خدمت تبلیغ نام تجاری نیست ، بلکه برای ایجاد علاقه در محصولات یا خدمات خود

در این مقاله ، ما به بازاریابی محتوا ، مهم بودن آن ، چگونگی ارزش گذاری برای کسب و کار شما و ارتباط آن با رسانه های اجتماعی و سئو را تجزیه خواهیم کرد. در پایان ، شما می توانید ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا را با جزئیات کامل توضیح دهید. شروع کنیم؟

بازاریابی محتوا چیست؟

توضیح اینکه بازاریابی محتوا چیست دشوار است. توصیف آن برای شخصی که در نزدیکی یک تیم بازاریابی کار کرده است متفاوت از توصیف آن برای شخصی است که هرگز در این زمینه کار نکرده است.
همچنین می توانید از طریق سفارش تولید محتوای متنی تخصصی از خدمات ویژه وب همیار هم استفاده کنید

توضیح بازاریابی محتوا برای مدیر تبلیغات

اگر در بازاریابی محتوا کار می کنید ، توصیف شغل خود برای یک دوست یا یکی از اعضای خانواده ممکن است چالش برانگیز باشد. شاید شما خود را به عنوان یک نویسنده یا یک رهبر فکری توصیف کنید. اما این میزان وظایف روزانه شما را پوشش نمی دهد.

یک مثال ساده که می توانید هنگام توضیح بازاریابی محتوا به آن اشاره کنید ، خبرنامه شرکت است. معمولاً خبرنامه ها شامل اطلاعات مجاور شرکت ، محتوای قابل بارگیری ، پست های وبلاگ یا دعوت به یک رویداد تعاملی هستند. در خبرنامه G2’s Learning Hub بروید.

 

نحوه ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا
نحوه ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا

در حالی که مقالات برجسته مستقیماً چیزی به شما نمی فروشند ، اما اطلاعات ارزشمند (و رایگان) مربوط به مأموریت اصلی G2 را ارائه می دهند.

اگر می خواهید این حرف را به زبان بیاورید ، می توانید بگویید “بازاریابی محتوا اطلاعات جالب و آموزشی است که به اندازه کافی ساخته شده است و مصرف کننده به دلیل آن به شرکت وفادار می شود.”
( ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا )

بیشتر بخوانید :   بهبود کیفیت محتوا در وب سایت ها

کوکاکولا بازاریابی محتوا را چگونه انجام می دهد

یکی از بارزترین نمونه های بازاریابی محتوا ، کمپین #ShareaCoke است. در سال 2011 ، کوکاکولا این کمپین را معرفی کرد و قفسه های سوپرمارکت ها ، پمپ بنزین ها و فروشگاه های راحتی را با بطری های کک سفارشی تهیه کرد. هرکدام نام متفاوتی روی برچسب داشتند.

 

بازاریابی محتوای کوکا کولا
ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا

این کمپین یک موفقیت بزرگ بود (و هنوز هم هست). هنگام گرفتن یک کک رژیم غذایی از یخچال یک پمپ بنزین ، مردم مکث می کردند و به دنبال نام خود بودند. اگر آنجا نبود ، شاید آنها نام دوستی یا شاید پدرشان را می دیدند.

در هر صورت ، سفارشی کردن بطری های کک هم به عنوان یک کمپین بازاریابی و هم به عنوان یک تجربه تعاملی مفید بود. اگرچه محصول آنها را خریداری می کنید ، اما در حالی که می خواهید نامی آشنا پیدا کنید می خندید. این تجربه مثبت برای مصرف کننده بی ارزش است و وفاداری به برند را تقویت می کند.

توضیح بازاریابی محتوا برای بازاریابان

بازاریابی محتوا فراتر از به اشتراک گذاشتن محتوای عالی با مخاطبان است ، بلکه تبدیل شدن به معتبرترین منبع در موضوعی است که برای مشتریان شما مهم است.

بگویید شما یک بازاریاب محتوا هستید و شرکت شما اشتراک ماهیانه شام ​​های پیش ساخته را که به در مشتری حمل می شود ، می فروشد. شما می توانید مباحثی را که پیرامون سلامتی ، پایداری و محیط زیست هستند ، پوشش دهید.

مخاطبان شما احتمالاً به این موارد اهمیت می دهند و اگر محتوایی را با محوریت مأموریت اصلی شرکت ارسال می کنید ، ممکن است مخاطبان احساس تمایل بیشتری نسبت به شما داشته باشند.

از آنجا که تیم شما این محتوا را به اشتراک می گذارد ، به احتمال زیاد شما به عنوان یک رهبر فکری در آن صنعت شناخته می شوید.( ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا )

تبدیل شدن به مارکی که محتوایی را فراهم می کند که هیچ یک از رقبای شما ارائه نمی دهند می تواند شرکت شما را از راهی برای فروش یک محصول به مرکز اطلاعاتی تبدیل کند که مردم می توانند روی آن حساب کنند.

بازاریابی محتوا فقط نوشتن نیست. این می تواند یک مجموعه ویدئویی ، کتاب الکترونیکی ، وبینار ، منابع آموزشی ، محتوای قابل بارگیری یا هر نوع سرگرمی باشد که اطلاعات منحصر به فردی را درباره موضوعی ارائه دهد که مصرف کننده نمی تواند در مکان دیگری پیدا کند.

انواع بازاریابی محتوا
انواع ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا

تقریبا مهمتر از همه ، این است که شما چگونه شخصی را از اولین تجربه خود با محتوای خود به کانال فروش منتقل می کنید.
این فرایند به برنامه ریزی ، آزمایش و بسیاری از تجزیه و تحلیل ها نیاز دارد – نرم افزار تست A / B می تواند به شما کمک کند بفهمید کدام یک از عملکردهای عملی مفید است و کدام یک مسکوت است.

اگر در بازاریابی فعالیت می کنید ، پیاده سازی محتوا در استراتژی کلی شما می تواند یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطب ، پرورش رابطه با او ، رشد یک جامعه مشترک فعال و به نوبه خود فروش باشد.( ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا )

بیشتر بخوانید :   پروموشن چیست؟

چرا در حال حاضر بازاریابی محتوا مهم است

دلایل زیادی برای مهم بودن بازاریابی محتوا در حال حاضر وجود دارد. آیا می دانید مصرف کننده عادی قبل از اینکه ماشه را بکشد و محصول را خریداری کند ، در حال حاضر دو سوم تا 90٪ از طریق تصمیم خرید است؟

در مدت زمانی که مشتری در نظر دارد محصول شما را خریداری کند ، می توانید محتوای شگفت انگیزی را ارسال کنید که مستقیماً چیزی به آنها نمی فروشد ، بلکه اطلاعات مفید و جذابی را برای آنها فراهم می کند. این می تواند موارد مختلفی باشد: مقاله ، فیلم ، شما آن را نامگذاری می کنید.

داشتن محتوایی که همراه با محصول شما باشد ، به سوالات یک خریدار احتمالی پاسخ می دهد و آنها را بدون نیاز به فروش سخت در قیف قرار می دهد. شما در حال تهیه محتوای با کیفیت بالا برای آنها هستید که نمی دانستند آنها می خواهند.

چگونه استفاده از بازاریابی محتوا می تواند برای کسب و کار شما ارزش ایجاد کند

در حال حاضر ، من مطمئن هستم که شما مهارت خوبی در زمینه بازاریابی محتوا و دلیل اهمیت آن در عصر رسانه های اجتماعی دارید ، اما بیایید در مورد اینکه چگونه می تواند لایه دیگری از ارزش را برای تجارت شما به ارمغان آورد صحبت کنیم.

افزایش آگاهی از برند

یکی از اصلی ترین و بارزترین اهداف استفاده از بازاریابی محتوا افزایش آگاهی از برند شما است. وقتی مشتریان بالقوه به دنبال پاسخ آنلاین هستند ، ممکن است در یک پست وبلاگ یا ویدیوی شما بیفتند.
با داشتن این محتوا در خارج ، مشتریانی را جذب می کنید که شاید در وهله اول از برند شما اطلاعی نداشته اند.

وفاداری و اولویت تجاری

به اشتراک گذاری محتوای ارزشمند ، برند شما را از تعداد بیشماری از دیگران در وب متمایز می کند. شما ضمن تقویت رابطه با خریداران ، خود را به عنوان یک رهبر فکر در صنعت خود معرفی می کنید.

اگر سوالی داشته باشند ، برای کسب اطلاعات به شما مراجعه می کنند. با گذشت زمان ، آنها به نام تجاری شما اعتماد خواهند کرد و آن را بر دیگران ترجیح می دهند فقط به این دلیل که شما محتوایی را در اختیار آنها قرار می دهید که در جای دیگری پیدا نکنند.

بشارت دهندگان

وقتی کسی بشارت دهنده می شود ، دو بار در مورد تبلیغ و به اشتراک گذاری یک مارک خاص فکر نمی کند ، آنها این کار را می کنند زیرا واقعاً آن را دوست دارند.

مردم طرفداران سخت مارک ها و شرکت های خاصی می شوند زیرا آنها محصولات ، ماموریت و حتی حضور در شبکه های اجتماعی را دوست دارند. اگر مبلغین کافی دارید ، حتی می توانید یک کمپین بازاریابی محتوای تولید شده توسط کاربر را شروع کنید.

بازاریابی محتوا
مراحل ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا
تبدیل مشتریان بالقوه به مبلغین تجاری یک هدف مشترک در بین تیم های بازاریابی است ، محتوا می تواند به تحقق آن کمک کند.( ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا )

بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ساده ترین و کارآمدترین راه برای رسیدن به مخاطبان شما است ، بنابراین باید از آن استفاده کنید.

وقتی صحبت از کمپین های بازاریابی محتوا می شود ، رسانه های اجتماعی کاملاً مطابقت دارند. هر سیستم عامل جمعیتی متفاوتی را به خود جذب می کند بنابراین شناخت مخاطبان بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید :   بازاریابی موتورهای جستجو یا SEM چیست؟

اگر در مورد مخاطبان خود کنجکاو هستید ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید آنها را کشف کنید. کمی وقت بگذارید و به تجزیه و تحلیل اینستاگرام ، تجزیه و تحلیل فیس بوک ، تجزیه و تحلیل توییتر و شاید حتی تجزیه و تحلیل YouTube خود بپردازید.

هر سیستم عامل اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد که مخاطب شما را با جزئیات کامل توصیف می کند.

داشتن این دانش هنگام تبلیغ یک کمپین بازاریابی محتوا قدرتمند است. اگر می دانید مخاطبان شما در توییتر بیشتر با پست های وبلاگ درگیر می شوند ، مقالات خود را در آنجا به اشتراک بگذارید.

به همین ترتیب ، می توانید سری فیلم های خود را در YouTube و گرافیک های دست ساز در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

استفاده از نرم افزار مدیریت محتوای وب به شما امکان ایجاد ، ویرایش و انتشار محتوای دیجیتال را می دهد. برخی از محبوب ترین ابزارهای نرم افزاری را مرور کنید و یکی از این موارد را برای خود امتحان کنید.( ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا )

بازاریابی محتوا و سئو

سئو در موفقیت آنلاین شما نقش زیادی دارد. اگر وقت خود را برای نوشتن مطالب خوب اختصاص می دهید ، باید اقدامات لازم را برای یافتن آن توسط موتورهای جستجو انجام دهید. رتبه بندی در Google ممکن است دشوار و گیج کننده باشد ، اما اگر چند روش برتر SEO را در محتوای خود بگنجانید ، فقط به خود کمک خواهید کرد. در واقع هیچ منفی وجود ندارد.

مخصوصا بازاریابی از طریق کامنت می تواند تاثیر کامنت بر سئو بسزایی افزایش یابد و محتوای وب به هدف خود در گوگل برسد. اگر مخاطبان شما در سایت کامنت نمیگذارند می توانید از طریق خرید کامنت برای سایت این کار را انجام دهید

کلمات کلیدی

هنگام تصمیم گیری در مورد موضوعی برای نوشتن ، حتماً یک کلمه کلیدی قوی و مناسب را به همراه چند کلمه مرتبط مرتبط شناسایی کنید. انتخاب کلمات کلیدی مناسب تعادل حساسی است و از پر کردن کلمات کلیدی خودداری کنید. موتورهای جستجو از این موضوع استفاده می کنند و می تواند به احتمال زیاد رتبه بندی مقاله شما آسیب برساند.

هنگام ایجاد محتوا ، مطمئن شوید که خواننده را در ذهن خود نگه داشته اید. آنها به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟ آیا به اندازه کافی تهیه می کنید؟ به مقاله ای که در حال حاضر برای کلمه کلیدی شما رتبه اول را دارد نگاهی بیندازید و از آن الگو بگیرید.

بهترین راهی که می توانید به محتوای خود در رتبه بندی کمک کنید ، استفاده صحیح از کلمات کلیدی است. مطمئن شوید که از یک کلمه کلیدی مناسب استفاده می کنید و سپس محتوا را بنویسید. کلمه کلیدی را در هدرها و بدنه خود وارد کنید. هم برای خواننده و هم برای موتور جستجو بنویسید.

ممنون بابت اینکه تا پایان نحوه ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا با ما همراه بودید . این یکی از آسمان خراشترین محتوا های وب همیار می باشد.

آکادمی تولید محتوا وب همیار

منبع : https://learn.g2.com/content-marketing ( ایجاد ارزش با بازاریابی محتوا )

 

 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

👀

👄

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای وبسایت خودت محتوای سئو شده و یونیک داشته باشی. همین الان سفارش بده🔻

🔻

🔻

سفارش تولید محتوای متنی

همین الان میتونی برای اینستاگرامت یک دستیار و خمراه داسته باشی، برای دیدن تعرفه ها و امکانات لطفا از لینک زیر استفاده کن🔻

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x